Z historii XX w.

Podręczniki historii tak na wschodzie, jak i na zachodzie Europy (i na całym tzw. Zachodzie) podporządkowane były i są wszelkim antynarodowym, antykatolickim siłom. Nie można, zatem na ich podstawie poznać historii własnego kraju i świata. Narodowa edukacja zaczęła znikać ze szkół od czasów rewolucji francuskiej w 1789 r. Dlatego należy się P.T. Czytelnikom kilka słów uzupełnienia z zakresu najnowszej historii Polski i świata.

II wojna światowa zakończyła się podziałem Europy na tzw. Wschód i Zachód, co zostało ostatecznie ustalone na tzw. konferencji w Jałcie na Krymie w dn. 4 – 11.02.1945 w pałacu Potockich w Liwadii (sic.) pod Jałtą. Wschód Europy dostał się pod panowanie żydowskiego bolszewizmu, a zachód w łapy żydowskiej oligarchii finansowej świata zachodniego (anglosaskiego), która finansowała zarówno terrorystyczną rewoltę bolszewicką z 1917 r. w Rosji, jak i obydwie wojny światowe. Zasadniczo podział ten dokonany został już na konferencji w Teheranie w listopadzie – grudniu 1943 r., a nawet wcześniej, o czym świadczą mapy z tamtego okresu, na których podział ten uwidoczniono. Chodzi o tzw. mapę Gomberga (od nazwiska żydowskiego wydawcy) z 1941 r., która znana była wówczas tylko w USA. Wisiała na dworcach autobusowych i kolejowych. Jak z tego widać Żydostwo anglosaskie (światowa finansjera) oraz Żydostwo komunistyczne (wschodnie) podporządkowało sobie powojenny świat cywilizacji białego człowieka jeszcze przed końcem II wojny światowej. Nie obyło się oczywiście bez wyjątków, np. w Hiszpanii – rządów katolika, gen. F. Franco, czy we Francji – rządów katolika, gen. Ch. De Gaulla. Jedną z najważniejszych przyczyn takiego właśnie podziału był stopień i zakres laicyzacji społeczeństw Europy. Społeczeństwa państw wschodniej Europy były zdecydowanie mniej zlaicyzowane niż społeczeństwa Europy zachodniej. Dlatego zaaplikowano chrześcijanom ze wschodu brutalny żydo-bolszewizm, którego zadaniem była: całkowita likwidacja chrześcijaństwa (rozpoczęta wojnami napoleońskimi), zniszczenie tradycji narodowych, kultury, moralności oraz gospodarki. Żydostwo w ZSRR dość skutecznie wytępiło prawosławie (nie zniszczono w ZSRR żadnej synagogi!), całkowicie wymordowało elity intelektualne Rosji. Tak, więc powinno te doświadczenia przenieść na całą Europę wschodnią, takie były założenia i ustalenia pod koniec II wojny oraz zamierzona ich realizacja.

Nie istnieje zbrodnia doskonała

Uwolnienie po 1956 r. bloku wschodniego od żydowskich rządów nie oznaczało jednak całkowitego usunięcia żydo-bolszewi z tych państw. Tzw. rodzimi komuniści po przejęciu władzy zostawili na niższych szczeblach administracji państw i w służbach specjalnych bardzo wielu Żydów. Liczono, że za ich pośrednictwem będzie można wpływać destabilizująco na politykę Zachodu (dopiero od 1956 r. naturalnego i rzeczywistego wroga państw Europy wschodniej), co w latach 1960. częściowo się udawało. Ruch komunistyczny, socjalistyczny na Zachodzie był przecież opanowany przez Żydostwo wschodnie. Blok wschodni wspierał, więc komunistów z Zachodu. Np. w 1972 r. Polska ratując interesy Francuskiej Partii Komunistycznej kupiła licencję autobusów Berliet, kilka lat później w podobnym celu, ratując interesy innego żydo-lewactwa kupiono w Wlk. Brytanii dla Ursusa licencję (w układzie calowym, gdy już przechodzono w Wlk. Brytanii na układ metryczny) na ciągnik Massey Ferguson.
Mimo, że żydowskie rewolty w bloku wschodnim, w 1956 r. na Węgrzech, w 1968 r. w Polsce i w Czechosłowacji zostały zdławione (z żydowską rewoltą 1968 r. nie poradziła sobie Europa zachodnia), ostatecznie żydostwo powróciło do władzy w latach 1980, by na przełomie 1989/1991 zdemontować blok wschodni. Tak skończył się epizod rządów „rodzimych komunistów”, których historia niczego nie nauczyła – pozwolili odrodzić się żydowskiej hydrze. Żydowski obóz socjalistyczny został reaktywowany i zmodyfikowany i dziś funkcjonuje on pod nazwą Unii Europejskiej. Gospodarki państw są niszczone, okradane, a chrześcijaństwo dławione i likwidowane z nową siłą, z siłą liberalizmu – tym większą szczególnie tam, gdzie stawiało ono najbardziej zdecydowany opór, czyli np. w Polsce i w Hiszpanii. Spod żydowskich wpływów udało wyzwolić się jedynie Białorusi i Rosji w czasie rządów W. Putina, choć wydaje się, że rosyjska gospodarka nie jest od nich dostatecznie wolna. Także na Białorusi funkcjonuje żydowska V kolumna, wspierana m.in. z Polski. Dążąca do wepchnięcia Białorusi do żydowskiego obozu UE.

Z tego telegraficznego skrótu fragmentu historii Europy XX wieku wypływa ważny wniosek dla tych, którzy myślą o odzyskaniu suwerenności dla swoich państw i narodów. Skuteczna realizacja własnej polityki musi polegać na całkowitej i bezwzględnej eliminacji z życia politycznego elementów żydowskich i filosemickich. Tego uczy nas historia, tego uczą nas sami Żydzi z ich genetyczną nienawiścią do białej rasy, którzy stanowiąc mniejszość w społeczeństwie dążą zawsze do realizacji interesów własnej międzynarodowej nacji i do uzyskania pełnej kontroli nad narodem, pośród, którego żyją. Nigdy natomiast nie podporządkowują swoich interesów ogólnemu dobru całego społeczeństwa i państwa. Dla każdego państwa istniejąca w nim mniejszość żydowska stanowi poważne zagrożenie będąc swoistym elementem degenerującym jego kulturę, enzymem rozkładu moralnego oraz gospodarczego, m.in. poprzez zinstytucjonalizowane pasożytnictwo, jakim jest bankowa i podatkowa lichwę.

Dariusz Kosiur

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ze Swiata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s