Izrael przeciw Izraelowi

Czy „wykorzystywanie holokaustu” (Holocaustsploitation) pomaga w tworzeniu środowiska bezprawia, które mogło zagrażać Ameryce?

Żydowska Republika Iranu?

(CINCINNATI) – Łatwo rozpoznasz kłamcę jeśli chcesz spojrzeć uczciwie. Kiedy amerykańska prasa zacytowała słowa prezydenta Ahmadineżada : „Usunę Izrael z mapy świata”, rzucono nam w twarz naszą naiwność. Jeśli zechcemy spojrzeć na siebie uczciwie, to jesteśmy upokarzani, uważani za głupków. Byłoby inaczej gdyby to rzecznik rządu Likudu Bibi Netanjahu spróbował tego, ale to była cała sieć mediów w Ameryce, każda z nich przekazywała to samo, nie tylko niedokładne, ale skandaliczne kłamstwo. Tłumaczenie jego wypowiedzi było tak kłamliwe, że mogło być żartem, gdyby nie było wykorzystywane w celu przekonania Ameryki do ataku na Iran „w obronie” Izraela. Faktycznie Ahmadineżad powiedział:

„Historia zatrze/zasypie syjonizm w piaskach czasu”.

Nawet mylnie zacytowany „Tekturowy Lotario” Ahmadineżad nie jest trudnym do wytypowania … aktorem, czekającym na sygnały od swoich treserów, czekającym za kulisami, na swojego „łącznika z Tel Awiwu”. Słaby tak jak mogą być wszystkie irańskie sztuki teatralne, to jest wszystko z czym Izrael musi pracować obecnie, z tym i z rakietami butelkowymi ze Stalagu Gaza. Czyniąc z izraelskiego kreta zagrożenie holokaustem, Ahmadineżad nie stanowi nawet „tekturowego” zagrożenia.

Stosując tę samą logikę, za każdym razem kiedy ktoś w Izraelu robi pranie, musi nazywać je „holokaustem brudu i plam”. Nie, to nie jest śmieszne, ale nie dlatego, że Żydzi byli prześladowani przez wieki, lecz raczej dlatego, że to my uczymy się, że stworzyli przemysł na sprzedaży własnego „ofiarstwa”.

Kiedy tylko słyszysz o skandalicznym ataku na Izrael lub Żydów, możesz być pewien jednego, ataku „fałszywej flagi”, kiedy Żydzi atakują samych siebie. Mając jedną z największych organizacji wywiadu / terroru na świecie, 500 razy przekraczającej liczebność al.-Kaidy, i otwarcie działającej w ponad 190 krajach na świecie, wraz z bezpośrednią kontrolą ponad 40% zasobów finansowych świata i setkami sztuk broni nuklearnej, udaje ofiarę podejmującą znaczny wysiłek. Wyobraźmy sobie jakiego rodzaju „wyobraźni” potrzeba do ogłupienia narodu żydowskiego, połowa jego to zdobywcy Pokojowej Nagrody Nobla, by ukrywali się pod łóżkami?

Kierując ruchami kłamstwa holokaustu w taki sam sposób w jaki dominują ruchami prawdy o 11 IX i Herbacianej Partii, całą strategią „działań wojennych w terenie”, kontrolując „polami walki” w wieku informacji, to sposób w jaki Izrael gra po obu stronach przeciwko środkowi. Dlatego kandydatka oskarżona o bycie „czarownicą” może wygrać w wyborach do Senatu dla Herbacianej Partii. Jej kampania jest finansowana przez syjonistów, ale po jej zwycięstwie, ci sami syjoniści w swoich dziennikach stają się jej pierwszymi wrogami. Dlaczego tak jest? Zaproponuj Amerykanom nadzieję na wolność od dwu własnych i kontrolowanych bezużytecznych partii politycznych. Potem zniszcz tę nadzieję. Dlaczego ktoś mógłby tak bardzo nienawidzić Amerykę? Wyobraźmy sobie grupę Prawda o 11 IX, która odmawia dyskusji o aresztowanych agentach izraelskich czy tajemniczym zniszczeniu budynku 7 „na rozkaz” Larry’ego Silversteina, a zamiast tego koncentruje się na UFO i bezsensownych konfliktach. W „Prawdzie o 11 IX” jest więcej agentów Mossadu niż było agentów FBI w Ku-Klux-Klanie w latach 1960.

Cass Sunstein, „car propagandy” Obamy, izraelski Amerykanin (jeśli takie rzeczy mogą istnieć), ciągle podkreślał, że wszystkie grupy typu „Prawda o 11 IX” są postrzegane jako „wrogowie Ameryki”. Dlaczego nie dziwią mnie określenia takie jak „izraelski Amerykanin” i „prawda jest nie-amerykańska”, używane w tym kontekście?

Zastanawiamy się dlaczego 140 aresztowanych w USA Izraelczyków po 11 IX natychmiast uwolniono, wielu w ogóle nie przesłuchano, a 75% wszystkich muzułmanów aresztowano, a niektórzy przetrzymywani przez wiele lat udowodnili, że „pomylono ich tożsamość”. Wszyscy oprócz garstki pozostałych oczekują zwolnienia, a rząd ciągle składa wnioski by opinia publiczna nie dowiedziała się o wiążącym się z aresztem i uwięzieniem stosowaniu przemocy, wszyscy bez przyczyny, żadnych dowodów czy nawet jakichś rozsądnych podejrzeń. Gdyby byli Żydami, otrzymaliby „pozaprawną” ochronę, ponad i poza amerykańskim prawem.

Czy „wykorzystywanie holokaustu” (Holocaustsploitation) pomaga w tworzeniu środowiska bezprawia, które mogło zagrażać Ameryce?

Izrael chce by kłamstwo holokaustu oznaczało kult Hitlera, niedokładną dokumentację prawdziwej historii, po to aby więzić niewinnych badaczy takich jak Ernst Zundel. Przepisy wprowadzane w celu ochrony Żydów przed szalonymi ekstremistami, którzy tacy jak np Adam Pearlman sami są Żydami, a które nigdy nie są stosowane wobec Żydów. Ile setek tysięcy razy Amerykanie oglądali Adama Pearlmana udającego rzecznika al.-Kaidy, przyznającego się do ataku 11 IX i recytującego groźby, zawsze w momencie zapotrzebowania na cykl wiadomości, izraelskiego finansowania projektu ustawy czy wyboru kandydata politycznego chcącego wysyłać amerykańskie wojska na wybrane przez Izrael wojny.

Pearlman dostawał tyle rozgłosu ile Madonna, do chwili kiedy zaczął wyciekać fakt, że jest oszustem. Od tamtego czasu jakby zniknął z powierzchni ziemi. Wmawia się nam, że grupy Blackwater szukają go w Karaczi (Pakistan). Moglibyśmy zasugerować inne miejsce gdzie bardziej prawdopodobnie można go znaleźć.

Żydowski actor w roli przywódcy al-Kaidy grożący Ameryce terrorem

Ostatnią rzeczą jakiej chce Izrael jest to, by przyglądano się Gazie, 11 IX, przestępstwom finansowym w USA, izraelskiemu lobby i kłamstwom, oraz ogromnej korupcji związanej z tymi i innymi sprawami. Organizowanie „cyrku” z wykorzystaniem słabych rządów Francji i Niemiec Sarkozy’ego i Merkel, małych krajów lecz klientów Izraela, nie wymaga prawie żadnych wysiłków.

Faktycznie w tym samym czasie Izrael w całej Europie aranżuje kampanię nienawiści przeciwko nie tylko Romom, lecz także muzułmanom. Faktycznie wydaje się miliony miesięcznie, co może być tylko próbą zorganizowania w Europie holokaustu muzułmanów. Jeden już się rozpoczął we Francji przeciwko Romom, kiedyś tak samo zorganizowanego w Tel Awiwie i realizowanego przez Sarkozy’ego, prezydenta Francji, etnicznego Żyda.

Plan prezydenta Sarkozy’ego wydalenia z Francji populacji Romów, wszystkich legalnych mieszkańców tego kraju zgodnie z prawem UE, jest nielegalnym aktem bardzo podobnym do izraelskiego wypędzenia Palestyńczyków, może być tylko przypadkowy. Czy Sarkozy mógł być zainspirowany przez Tel Awiw?

Czy Izrael stworzył „kłamstwo holokaustu”?

Nie słyszymy dużo o „rewizjonizmie historycznym” czy „kłamstwie holokaustu” w USA. Każdy uniwersytet, każdy dziennikarz który próbowałby dyskutować o takich rzeczach byłby natychmiast zniszczony i już tak było. W Europie było inaczej. Niemcy nienawidzą kiedy pokolenie po pokoleniu obwinia się ich za to, że są hitlerowskimi rzeźnikami. Tak więc kiedy pewne aspekty holokaustu zaczynały się wydawać, powiedzmy, „fikcyjne” czy „nieistotne”, Niemcy i inni łapali się ich. Zeznania, dokumenty i dowody naukowe dostarczane przez historyków „rewizjonistycznych” zaczynały stwarzać powód, czasem nieodparty, że dużo z tego o czym pisano, oglądano w filmach, a nawet zeznawano w Norymberdze, było po prostu wymyślone. W ten sposób powstała kontrowersja między dwiema walczącymi stronami. Czy w ogóle mamy do czynienia z dwiema stronami? Co w przypadku gdyby jedna z nich była po obu stronach, walcząca z samą sobą po to, by wydawało się, że jest to grzeszna strona? Nie byłby to pierwszy raz.

Adam Pearlman w Izraelu?

Żaden prawdziwy historyk nie neguje holokaustu. W II wojnie światowej zginęło 60 mln, w większości Rosjan. Wątpienie w to co się stało jest głupie, i wątpienie w to, że Żydzi byli prześladowani przez hitlerowców nie ma realnych podstaw. Ponadto każdy moralista będzie musiał uważać każdą pojedynczą śmierć za holokaust, a przyszłość każdego pojedynczego dziecka za katastrofę.

Są to prawdziwe problemy, lecz „kłamstwo holokaustu” nigdy nie odnosiło się do tego co było prawdziwe, lub co było uzasadnione. Wydawała się być tylko jedna przyczyna tego „ruchu”, by udowodnić, że w Europie było wystarczająco wielu niebezpiecznych i obłąkanych niemieckich maniaków, nawet obecnie, by wymagać zawieszenia wolności słowa by ich uciszyć. Można było znaleźć tylko jednego kandydata by dostąpił tego zaszczytu, Nicolasa Sarkozy’ego, prezydenta Francji, i co dziwne, dla tych którzy tego nie wiedzą, Sarkozy jest Żydem.

Prawa zakazujące kłamstwa holokaustu, jak jest to nazywane, w Europie a nawet w Kanadzie są przyznaniem się do tego, że tam istnieje znaczące zagrożenie, że ludzie buntują się i mordują Żydów. Skoro sprawa zawieszenia praw wypowiedzi i procesy opierają się nie na niebezpiecznym masowym ruchu, lecz raczej kilku aktorach „fałszywej flagi” pracujących w powiązaniu z silnymi izraelskimi korporacjami prasowymi w tych państwach, to kto wtedy jest prawdziwą ofiarą?

Jednak zamiast po prostu zadawać pytania, szybko poszło to dużo dalej z bohaterami kreskówek typu „neonaziści” opowiadających o obozach śmierci czy próbujących zrobić bohatera z Hitlera i jego gangu rzezimieszków. Nastąpiła natychmiastowa eksplozja opętanych typów „kłamców holokaustu”, potężnych, brudnych i złych. W celu ochrony umysłów wrażliwych europejskich dzieci, każda dyskusja nt. holokaustu musiała zostać natychmiast wyjęta spod prawa.

Problemem jest to, że „obłąkani” kłamcy holokaustu byli Żydami, tak samo jak Adam Pearlman, słynny amerykański rzecznik al-Kaidy, którego dziadek kierował ADL.

Czy Izrael zorganizowałby ataki na Żydów po to by uzyskać wsparcie USA, czy specjalne prawa chroniące Żydów w Europie i Kanadzie? Wiemy że Izrael organizował podpalanie synagog w Europie i północnej Ameryce w celu przekonania Żydów do emigracji do Izraela. Teraz do tego się przyznaje, a powody tego tłumaczy „koniecznością opartą na wymogu czasu”. Dostępne są motywy i dowody. Gdyby Izrael brał udział w organizowaniu kłamstwa holokaustu, podobnie jak w przypadku ostatniej fali oskarżeń łączących Izrael z 11 IX i innych operacjach terrorystycznych, jak można ich dochodzić bez złamania prawa?

Skąd to błędne koło / sytuacja bez wyjścia?

„Wykorzystywanie holokaustu” (holocaustsploitation)

Widzimy gdzie, atakując holokaust, wprowadzono przepisy dające specjalne przywileje Żydom, jakich nie ma żadna inna grupa etniczna na świecie, przepisy które nie są zgodne z konstytucją żadnego państwa, które je wprowadziło.

Zasadniczym pytaniem nie jest to czy wszystko o czym niektórzy mówili było prawdą lub czy więcej zginęło, nawet w bardziej brutalnych warunkach niż pokazują to filmy i telewizja. Zagrożenie wobec Żydów było wyłącznie sprawą europejską, nie było Arabów, w żaden sposób nie mieli w tym udziału muzułmanie. Dlatego ciągłe używanie wyrażenia „nigdy znowu” musi być skierowane wyłącznie na zachodnią Europę, skąd pochodzili biorący udział w holokauście przeciwko Żydom, wszyscy chrześcijanie, wszyscy biali.

Żaden z filmów Spielberga nigdy nie pokazał Żyda gazowanego przez Berbera czy Persa.

Zatem niebezpieczeństwo przed którym, jak mówi Izrael, chroni swoich obywateli i Żydów świata, w imieniu których, jak twierdzi, mówi, jest niebezpieczeństwem europejskim, brytyjskim, francuskim, holenderskim, norweskim, włoskim, luksemburskim, austriackim, belgijskim, Polska była pod okupacją niemiecką lub niemiecko-rosyjską. Czechy ani Słowacja nie istniały.

Dlatego mówi się nam, że prawdziwym zagrożeniem jest powstanie generalne w zachodniej Europie, czy być może ruch polityczny, mający na celu uwięzienie i zamordowanie w tych krajach Żydów. Nie ma żadnego innego racjonalnego uzasadnienia gdyż nie ma żadnych dowodów na ataki na Żydów w żadnej innej części świata.

Jakie są fakty świadczące o takich przekonaniach?

Teoria „przeniesienia / transferencji”

W psychologii częstym objawem zaburzenia osobowości jest „przeniesienie”. Jest to cykl „bodziec/reakcja” na opak, kiedy osoba reagująca na bodziec jednej osoby reaguje na niezwiązaną z nią trzecią osobą: „Jack bije Johna, więc John musi uderzyć Jima” – w ten sposób określiliśmy państwo Izrael.

„Jack zabija babkę Johna, więc John musi zamordować wnuczkę Khalida” – w ten sposób zdefiniowaliśmy konflikt między Żydami i Palestyńczykami.

„Jack zabija babkę Johna, więc John zmusił Wujka Sama by wziął udział w globalnej rzezi. Najlepsze jest to, że Jack zgodził się pomóc.”

Witamy na Wojnie z Terrorem.

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s