Socjaliści permanentnie kombinują jak nas oszukać..

Co robi żeglarz, gdy ma kłopoty z zatokami?

– Wypływa na pełne morze.

Tyle dowcip, a prawda?

Jak władza socjalistyczna ma kłopoty z prawdą, wypływa w coraz większe propagandowe kłamstwa. Bo jej się wydaje, że w ten sposób oddali nagą prawdę od siebie.. A przecież wiadomo- że jedynie prawda nas wyzwoli, a przy tym- jedynie ona jest ciekawa- jak twierdził największy pisarz XX wieku- Józef Mackiewicz, przemilczany, zamilczany, ignorowany.. A przecież mamy „ wolną Polskę”, „ wolność słowa” i wymarzoną III Rzeczpospolitą, o której jeszcze marzyli nasi praojcowie.. Rzecz cała ciągnie się jeszcze od …Światowida. Jestem przekonany- że tak przerobią historię, że nasze wnuki będą w państwowych szkołach uczyć się o zalążkach demokracji, praw człowieka, praw zwierząt i innych zabobonach XX wieku.. U Orwella wymazywali przeszłość- ale przy współczesnej technice? Bo kto panuje nad przeszłością, panuje nad teraźniejszością, a kto panuje nad teraźniejszością- panuje nad przyszłością..

Chwilka dla praw zwierząt.. Właśnie we Wrocławiu, gdzie rządzi pan Rafał Dutkiewicz, który prezydentem Wrocławia jest od 2006 roku, przejął schedę po panie Bogdanie Zdrojewskim, który aktualnie zajmuje się kulturowaniem , oddano do użytku schronisko dla zwierząt, w ramach praw zwierząt i nie jest to schronisko prywatne, bo ktoś kocha zwierzęta i chce się nimi zająć- ale jest to schronisko gminne, w ramach budowy w całej Polsce socjalizmu gminnego.. Nie ma na to specjalnego programu- ale są wytyczne płynące od budowniczych socjalizmu europejskiego. Prawa zwierząt muszą być realizowane..

Warto przypomnieć, że pan Rafał Dutkiewicz wygrał prezydenturę Wrocławia miażdżącą liczbą demokratycznych głosów i to już w pierwszej turze, popierany przez Platformę Obywatelską i Prawo i Sprawiedliwość, które to ugrupowania- rzekomo są antagonistami.. Zdobył 84,53% wszystkich głosów przy frekwencji -40,04%

Takie nowoczesne schronisko dla zwierząt, spełniające standardy, prawa człowieka, pardon- prawa zwierząt, i jeszcze trochę czasu upłynie, a zwierzę, nie dość, że będzie równouprawnione to jeszcze wywyższone.- kosztowało- uwaga! 27 milionów złotych(????) A co to jest dla socjalistów zwierzęcych dwadzieścia siedem milionów złotych odebranych człowiekowi- nie zwierzętom przecież.? Bo zwierzęta- kierujący się w swoim życiu instynktem, nie potrafią zorganizować sobie pracy, żeby móc wytworzyć jakiekolwiek bogactwo… Bo ostatni będą pierwszymi- skoro już zwierzęta są chrześcijanami..

Miesięczny koszt utrzymania zwierzęcia w gminnym schronisku wynosi- 300 złotych, a tamtejsi wrocławscy rentierzy z tytułu na przykład częściowej niezdolności do pracy -pobierają 543,20 złotych miesięcznie, a najniżsi emeryci- 706 złotych i 29 groszy. To wszystko od 1 marca 2010 roku. Wcześniej było mniej..

Sekretarka odbiera telefon:

-Niestety, szef jest na zebraniu, ale jeśli to pilna sprawa, to zaraz go obudzę..

Czy mieszkańcy Wrocławia się kiedyś obudzą, żeby pogonić lewaka z jego lewacką wizją realizacji życia mieszkańcom? Myślę, że wątpię..

Pan Rafał Dutkiewicz w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, za głębokiej komuny potrafił zorganizować Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, był więc człowiekiem odważnym- i to mu się chwali.. Chyba, że.. Mniejsza zresztą o zasoby archiwalne.. Obronił nawet na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim doktorat z logiki formalnej, przy pomocy pracy:” Z badań nad metodą tablic semantycznych Betha”, której promotorem był pan profesor Ludwik Borkowski. Z logiki formalnej- a gdzie tu logika nieformalna w postępowaniu obecnym pana Rafała Dutkiewicza? I to wszystko na Uniwersytecie Katolickim..(!!!!)

Razem z panem Grzegorzem Schetyną, obecnym marszałkiem Sejmu- organizował Radio Eskę, dostał nawet nagrodę im. Józefa Tischnera, marksisty w Kościele Powszechnym, który swojego czasu dla miesięcznika” Home and market” powiedział, że:” Marksizm jest filozofią poważną”(????) Lewactwo też jest w Kościele Powszechnym.. Jakby ktoś nie wiedział..

Bez powodzenia startował do parlamentu z list Unii Demokratycznej i Kongresu Liberalno- Demokratycznego zwanego „Kongresem Aferałów”. Z tego samego Kongresu wywodzi się pan obecny premier Tusk.. Ci „liberałowie” tak mają,. że preferują zamordyzm nad wolnością człowieka.. Są to „Liberałowie zamodrystyczni” i ustalający ceny administracyjnie, tak jak pani Ewa Kopacz z dawnej Unii Wolności a obecnie Platformy Obywatelskiej.. Mam na myśli ceny leków..

Bo partner koalicyjny Platformy Obywatelskiej, Polskie Stronnictwo Ludowe proponowało swojego czasu ustalanie sztywnych cen na kartofle(!!!!), zwane ziemniakami, a w poznańskiem- pyrami.. Z samego nazewnictwa byłoby wiele kłopotów- bo jak ustalić co jest ziemniakiem, kartoflem czy pyrą(???) A co by było, gdyby udało się „ludowcom” ustalić sztywne ceny na kartofle i sztywne marże dla hurtowników kartofli.. Dopiero wtedy byłoby zamieszanie kartoflane?

Ale z pewnością bohatersko pokonywaliby przeszkody nieznane w innych ustrojach.. Jak zwykle zresztą!..

Zresztą socjaliści wszystko potrafią, jak tylko chcą, a chcą wiele…..żeby nam życie utrudnić. Właśnie kołata im się w socjalistycznych mózgach kolejny pomysł biurokratyczny- utworzyć Agencję do spraw Taryf(???) Ach, taryf??? To będziemy musieli się ewakuować z demokracji, ale jak śpiewał pan Panasewicz w piosence” Strach się bać”, „ przed demokracją nie ma gdzie zwiać”..(???)

A propos: dlaczego tak rzadko puszczają w radio tę piosenkę.. To moja ulubiona, zarówno w treści jak i i w oprawie muzycznej. Tylko żeby nie rzucać pustymi butelkami w publiczność.. Panie Panasewicz..

Ale wróćmy do opowieści o panu Dutkiewiczu. Moim zdaniem zajmuje się on głównie trwonieniem pieniędzy i wprowadzaniem w życie rewolucji kulturalnej, jak odbywa się na naszych oczach.. Propaguje marksizm kulturowy, zgodnie z zaleceniami komunisty włoskiego Gramsciego, który umyślił sobie słynny marsz przez instytucje kulturalne i cywilizacyjne.. Pan Dutkiewicz jest pretorianom tej walki, co oznacza walkę z chrześcijaństwem i całą naszą cywilizacją..

Z Cieszyna do Wrocławia przeniósł Międzynarodowy Festiwal Filmowy- Era Nowe Horyzonty(???). Nowa Era- Nowe Horyzonty, czyli słynna New Era.. Nowa Era po zniszczonym chrześcijaństwie, która ma nastąpić.. Tak się umyśliło lewactwu.. Ustanowił literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus, reaktywował Festiwal Jazz nad Odrą. Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius, stawia państwowy stadion na EURO 2012.

Chciał jeszcze powołać biurokrację Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii- ale zabrał mu ją Budapeszt.

Ale za to zdążył powołać biurokrację” naukową’ pod nazwą Wrocławskie Centrum Badań EIT+, platforma współpracy szkół wyższych z biznesem. A co? Biznes nie może sam- bez pomocy urzędników- współpracować z nauką. I wystawę małego EXPO 2012 che powołać..

Wielkie osiągnięcia w dziedzinie budżetówki i wydawania pieniędzy..(!!!) To chyba każdy potrafi, ale spowodować, żeby miasto rozwijało się naprawdę- oooo- to t mało kto potrafi! Rewolucja kulturalna we Wrocławiu nabrała tempa.. Lewica zawłaszczy całą świadomość mieszkańców, za ich pieniądze.. A ile ich wyda?

Wielu ludziom się wydaje, że im więcej biurokracji w mieści- tym większy prestiż i rozwój.. A jest dokładnie przeciwnie..

Tyle, że biurokracja rządzi pieniędzmi odebranymi podatnikom. I w tym sęk!
Waldemar Jan Rajca

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s