J.F.Kennedy o masonach z NWO

Niestety, obawy Kennedy’ego nie były bezpodstawne. Tzw. „Rząd Światowy” istnieje i przejmuje stery rządów poszczególnych państw. W Polsce delegowany jest do tego m.in. członek CFR (Komisji Trójstronnej – organ Rządu Światowego) Janusz Palikot czy Radosław Sikorski, wieloletni członek American Enterprise Institute – organizacji o charakterze tzw. „neokonserwatywnym”, a de facto trockistowskiej.
Rząd Światowy jest niedemokratyczny, niewybierany w wyborach jest to prywatna organizacja mająca na celu kontrolę wszystkich ludzi na świecie w celu systematycznej depopulacji do liczby 500 mln. Już dzisiaj obserwujemy implementację zaleceń tego „rządu” w postaci przymusowych szczepień, żywności modyfikowanej genetycznie czy też smug chemicznych rozpylanych przez samoloty wojskowe na niebie. Kolejnym etapem będzie implementacja ochrony przed globalnym ociepleniem (którego tak naprawdę nie ma) co ma spowodować likwidację przemysłu, przejęcie rolnictwa w ręce globalnych producentów i w efekcie zagłodzenie na śmierć dużej części populacji ludzkiej.
Jeśli te słowa wydają się wam szaleńcze to radzę przeglądnąć internet na innyc stronach niż tzw. mass media. Marek Podlecki

http://www.aei.org/outlook/22985
http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=566
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot

Marek ma tu olbrzymia racje , mozna do tego dodac ze trockisci – syjonisci tworza sekte The Christian Coalition ponad 40 miljonow czlonkow jesto twor do zwalczania Kosciola Jedynego i Powszechnego jakim jest Kosciul Katolicki nastepnie zydzi przenikaja do niego w konsekwencii przejmuja kontrole niszczc zaplecze Partii Konsrwatywnej „Partie Republikanska” . Jestesmy po to aby niszczyc jak wyznaja zydzi i pisze o tym „tora” , daza do likwidacii systemu dwu(2) partyjnego zniknie partia republikanska bo powoluje sie na BOGA i Jezusa dba o dobro rodziny jako tego jedynego ogniska zycia i w zwiazku z tym pozostanie jedna partia socjalistyczna(demokratyczna) , krora to bedzie zapleczem rzadu swiatowego!!. Podobna sytuacje mamy w Polsce . Prosze popatrzec co sie dziej w Ameryce czy w Arizonie na spoty przedwyborcze same kalumnie obelgi a ostatnio doszlo do tego ze pani ktora idzie na fotel prokuratora generalnego Stanu Arizona pokazala spot ze jaj oponet notanbenne minister oswiaty (Arizona) uzywal swego biurowego computera do ogladania pornografii dzieciecej!!. A za tym wszystkim stoi „lucyfer” , pokazuja cyrk aby wyborcy patrzyli na to potworne oszustwo i przykryc to co syjonisci robia niszcza i rabuja .Victor A. Zolcinski.

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s