Polityka wykluczania uprawiana w polskim baraku Unii

Czyli jak agentura POPiS działając ręka w rękę zapewnia sobie dominację polityczną.
Apel Stanisława Papieża

Szanowni Państwo

Pragnę poinformować, że w dniu wczorajszych wraz z małopolskim pełnomocnikiem wyborczym Ligi Polskich Rodzin kol. Dariuszem Chmielem dokonaliśmy w Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Krakowie zgłoszenia list i kandydatów do 4 okręgów w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Wojewódzka Komisja wyborcza w składzie: Paweł Styrna – przewodniczący, Jacek Marek Hymczak z-ca przew członkowie: Jan Wójcik, Łukasz Cieślik, Arkadiusz Bojarski, Jerzy Stefan Wardas – przyjęła w drodze uchwały tylko zgłoszenie do 1 okręgu wyborczego ( !!! ) Okręg nr. 7 – obejmujący powiaty: myślenicki, wadowicki, suski, nowotarski i tatrzański.

Odmówiła natomiast przyjęcia zgłoszenia listy i kandydatów LPR na radnych do Sejmiku Województwa Małopolskiego…aż do 3 okręgów wyborczych tj. okręgu nr. 2 obejmującego powiaty: krakowski, Wielicki, Proszowicki, i Miechowski odrzucając 8 podpisów, przyjmując 292 przedłożonych podpisów ( ustawowa ilość podpisów w arkuszach wyborczych wynosi 300 podpisów). W okręgu nr. 3 obejmujący m. Kraków odrzucono aż 246 podpisów, uznając jedynie 154. W okręgu nr. 5 obejmujący powiaty: bocheński, brzeski, Dąbrowski, tarnowski i m. Tarnów odrzucono…aż 200 podpisów zwolenników Ligi Ligi Polskich Rodzin i Przymierza Narodu Polskiego Przedłożone w arkuszch wyborczych podpisy w przeważającej większości spełniały kryteria określone przez prawo. Doszukiwanie się detalicznych uchybień ( czgo doświadczyliścmy w dniu wczorajszym w Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Krakowie trudno uznać za coś innego jak swoistą represję wobec LPR i Ruchu narodowego. Nie pierwszy to raz Komisja Wyborcza wyszukuje rozmaite szczegoły i detale mogące posłużyć za pretekst do odmowy rejestracji komitetów wyborczych nie zwiazanych z instalowanym obecnie w Polsce dwupartyjnym monopolistycznym systemem ( PO – Pis) .Odmowa rejestracji w okręgach gdzie dominantę polityczną uzurpuje sobie PO i Pis (np. Kraków, Tarnów i Powiat Krakowski) trudno uznać za coś przypadkowego , zwłaszcza że poza enigmatycznymi uzasadnieniami w doręczonej nam ok. godz. 2 w nocy w dniu 23 Pażdziernika br uchwale WKW Przewodniczący Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Pan Paweł Stryna odmówił mi odpowiedzi na zasadnicze pytania zwiazane z odmową rejestracji w 3 okręgach wyborczych list Ligi Polskich Rodzin Ponadto zachowanie Przewodniczącego WKW i niektórych członków komisji wobec mojej osoby odbiegało daleko nie tylko od obowiazujących standardów przyjetych w naszej Polskiej kulturze, ale było zachowniem niegodnym reprezentanta urzędnika Państwa Polskiego. Uzmysławia to nam kolejny raz Prawdę w jakim systemie żyjemy, systemie dykatatury liberalnej gdzie za pytanie o Prawdę zamyka się usta. Ruch Narodowy i Katolicki wraz z Ligą Polskich Rodzin dalej dążył będzie do walki o narodowe dobro. Wszystkim Państwu dziękuję za wsparcie komitetu LPR i za wielki trud włożony w akcję zbierania podpisów. Dalej pomimo tych trudności pracujemy dla naszej Ojczyzny, wierząc niezłomnie że Polska Zmartwychwstanie z narzuconego Jej poniżenia

pozdrawiam serdecznie

Stanisław Papież

—————————————

Wielokrotnie pisałem, że walka pomiędzy PO i PiS jest inscenizacją mającą na celu ogłupianie Polaków. Fundamentalną zasadą POPiS-u w tzw. III RP jest – obojętnie, kto z nas, agentów filantropa Sorosa rządzi, ważne jest natomiast, aby nie dopuścić do władzy wykluczonych.

Poliszynel

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s