Antykomunizm po komunizmie..

Bezczelność lewicy laickiej zatacza coraz szersze kręgi. Za welonem ignorancji niektórzy sobie pozwalają coraz więcej i więcej w obalaniu wartości cywilizacji łacińskiej. Coraz bezczelniej z zadziorniej chcą wprowadzać w życie antywartości pod hasłami ułatwienia sobie życia. Bo jak zrozumieć wypowiedź pani Katarzyny Piekarskiej z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, związanej wcześniej z Unią Demokratyczną, a jeszcze wcześniej z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów, która arcybiskupa Henryka Hosera nazwała „lobbystą”(????). Tylko za to, że przypomniał stanowisko Kościoła Powszechnego w sprawie zapłodnienia In vitro, czyli konstruowaniu człowieka poza sposobem naturalnym.

Jeśli już- to lobbystą jest pani Katarzyna Piekarska z Sojuszu Sił Postępowych i Destrukcyjnych, która lobuje obecnie przy pomocy stowarzyszenia „Młode kobiety w polityce”, za tym, żeby jak najwięcej kobiet wciągnąć w bagno demokratycznej polityki. I to że narzuca zmianę zasad postępowania przy tworzeniu człowieka. Eugenika ponad naturą. To się oczywiście źle skończy.. Jak demokratyczny człowiek majstruje przy innym człowieku, niekoniecznie demokratycznym. I chce od poczęcia zrobić z niego demokratę.

Wygląda na to, że najpierw demokraci obalili ulubiony ustrój Pana Boga- czyli monarchię- i wprowadzili na to miejsce demokrację ludową i emocjonalną, a teraz demokracja zjada samą siebie. Mam nadzieję, że pożre własne dzieci.. W tym panią posłankę Katarzynę Piekarską.

Lewica się ożywia w swojej bezczelności wprowadzając do debaty tzw. publicznej dyskusję dotyczącą etyki i moralności i traktując arcybiskupa jak chłoptasia, którego można skarcić i nazywać lobbystą, a który przypomina zasady na których nasi praojcowie zbudowali cywilizację łacińską słusznie nazywając In vitro” moralną schizofrenią”. Że taka posłanka ośmiela się w ogóle pouczać arcybiskupa w sprawach wiary i moralności.. Wkrótce zacznie pouczać papieża.!!!. Do czego to doszło? Moralne doły – pouczają moralną górę.. Bo” brzuchaci biskupi” już byli.. Należało zaatakować pięściami arcybiskupa..

I nic nie pomoże żadna deklaracja łódzka o powstrzymaniu agresji.. Lewica ma swoje cele, w tym zniszczenie wszystkiego co wiąże się z cywilizacją łacińską.. To jest cel główny. A potem wytworzyć magmę antycywlizacyjną wymieszaną eugenicznie w świecie wywróconym do góry nogami.. Będzie nowy wspaniały świat orwellowsko- haxleyowski..

Policjant pyta zatrzymanego kierowcy:

-Czy ma pan prawo jazdy?

– Mam pokazać?

-Nie. Pokazywać muszą ci, którzy nie mają..

I pokazał się też Sanepid. I to w samym Teatrze Wielkim. W samej Warszawie Właśnie obchodził dziewięćdziesiątą rocznicę istnienia.. Popatrzcie państwo jak ten czas leci.. Były odznaczenia , wyróżnienia i feta.. Jaki będą huczne obchody z okazji stu lecia istnienia tego koszmaru, który spędza sen z oczu przedsiębiorcom i drobnym i tym większym.. Bez jego zgody nie można otworzyć żadnej działalności gospodarczej.. Umywalki, prysznice, ubikacje, wymogi i papiery.. Dobrze, że jeszcze nie mają prawa sprawdzać w domach jak nam się mieszka. Ale to tylko kwestia czasu.. Można oczywiście być brudasem w czasach istnienia Sanepidu, albo być czyścioszkiem gdy Sanepid nie istnieje.. Bo bez urzędników państwowych Sanepidu nie da się żyć. Zaroślibyśmy brudem.. Zarośli by brudem klienci restauracji i kawiarni. To na pewno. Sanepid musi mieć dużo naszych pieniędzy, które odebrał „obywatelom”, którzy nie spełniają norm czystości. skoro zrobił sobie imprezę w Teatrze Balszoj..

Główną gwiazdą była oczywiście pani Ewa Kopacz, której Sanepid podlega, bo podlega Ministerstwu Zdrowia i Czystości.

Ale mnie nurtuje jedno pytanie: jak można było po, co dopiero wygranej bitwie z bolszewikami, gdzie ważyły się nasze losy jako samodzielnego państwa, a było to w sierpniu 1920 roku, zajmować się takim sprawami już w październiku 1920 roku- jak tworzenie organu represji- jakim jest Sanepid.? Sanepid był ważniejszy niż wszystko inne w nowo tworzącym się państwie.. Oczywiście kontrola stanu sanitarnego w mieście jest potrzebna – jak najbardziej- ale dotyczyć powinno to kontroli ujęć wody, które to kontrola mogłaby zapobiec szerzeniu się epidemii…

Ale ciągłe kontrolowanie i represjonowanie prowadzących działalność gospodarczą i nakładanie kolejnych wymogów czystości jak kolejne umywalki, płytki, drzwi., krany, podłogi.. To jest kolejny nonsens! I budowanie nowych okazałych siedzib biurokratycznych wpędzających podatników w koszty..

I jeszcze wręczanie odznaczeń funkcjonariuszom sanepidowskiej bezpieki, którzy stoją po stronie państwa sanepidowsko- demokratycznego, a nie człowieka, którzy skrzywdzili wielu ludzi i nadal będą krzywdzić… Wyciągając od nich jedynie pieniądze i podnosząc koszty prowadzenia działalności.. Sanepid nie służy człowiekowi- Sanepid jest przeciw człowiekowi.. Jak każda biurokracja zresztą.. Bo taka jest jej istota!

W tym czasie gdy funkcjonariusze bezpieki sanepidowskiej świętowali swoje dziewięćdziesiąte urodziny, prezydenccy eksperci zamierzają przygotować całościową reformę samorządową, a część z nich domaga się likwidacji powiatów znajdujących się koło dużych miast.. Zadania mogą być realizowane na poziomie gminy( I słusznie!) lub związku gmin.. W biurokracji powiatowej i powiązanych z nią jednostkach pracuje ponad 100 000 osób biurokratycznych, i są to sumy rzędu kilku miliardów złotych.. złotych dlaczego tylko likwidować powiaty wokół dużych miast? Zlikwidować powiaty w ogóle i o tę przysługę poprosić pana profesora Michała Kuleszę, specjalistę od powoływania i likwidacji powiatów.. Raz już likwidował powiaty za Gierka, potem, powoływał w ramach reform pana profesora Jerzego BUzka, a teraz znowu ma okazję likwidować… Ale wszystkie! Nie zwracać sobie głowy częściową likwidacją, bo znowu odrosną.. Ale znając życie w socjalistycznym raju, cała sprawa reform skończy się powołaniem nowych powiatów wokół wielkich miast, biurokracja będzie wrzeszczeć, że za mało i żeby jeszcze powoływać. I stanie się tak, jak umyśliła sobie biurokracja.. Sama sobie nie będzie podcinać gałęzi na której siedzi..

W końcu do tej pory, od ponad 10 lat żyliśmy w Polsce powiatowej- to możemy żyć nadal w jeszcze bardziej powiatowej.. Co za różnica, czy mamy prawie czterysta powiatów, a będziemy mili na przykład czterysta pięćdziesiąt…. I tak to wytrzymamy jako podatnicy, a jak zabraknie pieniędzy rząd je znajdzie zadłużając nas dodatkowo.. Jaki to problem! Przecież może zadłużać, a jak się nie da formalnie, to formalnie przeksięgować, i dalej zadłużać.. A kto rządowi o zrobi za to skurwysyństwo wobec nas, naszych dzieci i wnuków?

Możemy „liberalnemu” rządowi zwyczajnie skoczyć.. W końcu mamy demokrację, i rząd demokratyczny może robić z nami co zechce.. Tym bardziej, że okopie się BOR-wcami ze wszystkich stron i nawet desperat będzie miał kłopot, żeby się do niego przedrzeć. Oczywiście w sprawie dialogu, bo rządowi chodzi o dialog i porozumienie ze społeczeństwem obywatelskim.. To znaczy rzd ze społeczeństwem obywatelskim i demokratycznym robi co chce, a społeczeństwo może się poprzyglądać temu jak jest okradane i poniewierane, przez rząd , ale może sobie pokrzyczeć od czasu do czasu pod Sejmem-sercem demokracji.. Wyrzucić z siebie dialog i porozumienie..

Chwilowo robi mu się lżej..

Za tamtej komuny nie wolno było sobie pokrzyczeć, a i tak było trochę lżej.. Gdzie podziali się ci wszyscy antykomuniści? Po komunizmie.. Który podobno się skończył. O czym poinformowała nas oficjalnie pani Joanna Szczepkowska 4 czerwca roku pamiętnego..

Problem w tym, że komunizm narasta..
Waldemar Jan Rajca

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s