O tym, jak żydowskie szumowiny hańbią Polskę.

I profanują wszystko, łącznie z naszymi symbolami.

Haniebny tekst zamieściła żydowska „Niezależna” (od prawdy i poczucia przyzwoitości) pl.

Oburzenie „Niezależnej” w związku z zamiarem udekorowania szumowiny Michnika najwyższym odznaczeniem państwowym – Orderem Orła Białego jest uzasadnione.

Szechter to główny bolkowy doradca żydowskiej koncesjonowanej opozycji, która razem z Żydami z PZPR uknuła spisek w Magdalence i do spółki z nimi oddała Polskę w łapska zażydzonej Unii.

Michnik/Szechter otrzymał od amerykańskich Żydów „zaszczytny” tytuł Żyda Roku. Jego pasją jest ogłupianie, odmóżdżanie i deprawowanie Gojów. To on z uporem maniaka zaciera różnice między dobrem a złem, między prawdą a kłamstwem. To on realizuje program Protokołów Mędrców Syjonu zakładający przerobienie Gojów na bezmyślne, kierowane fizjologicznymi popędami, bydło.

Jednak to, co dalej pisze rzekoma „Niezależna” jest żydowskim praniem mózgów:

Order Orła Białego jest najstarszym i najwyższym odznaczeniem Rzeczpospolitej. Dotychczas nadawano go najwybitniejszym Polakom i cudzoziemcom. Otrzymała go m.in Anna Walentynowicz, Jan Olszewski, Bogusław Nizieński, Andrzej Gwiazda, Leszek Balcerowicz, Władysław Bartoszewski.

A ja się pytam, jakim to „najwybitniejszym Polakiem” jest żydowski oszust, grabieżca i aferzysta Balcerowicz??? Jego „plan” z 1990 roku był bezczelną i zuchwałą grabieżą w biały dzień dokonaną na całym społeczeństwie. Potajemnie wyprowadził Balcerowicz z Polski do Izraela setki miliardów dolarów. Jeszcze większymi sumami szabrowanymi na Polakach napychał on kieszenie żydowskim banksterom i światowej lichwie. I taką żydowską szumowinę „Niezależna” zalicza do najwybitniejszych Polaków?

A obmierzły Żyd Bartoszewski – niedouczony ałtorytet spod ciemnej gwiazdy, gadająca spluwaczka. To ta żydowska szumowina na łamach GW zaatakowała frontalnie śp. Dariusza Ratajczaka. I ten usłużny pies gończy żydowskiej propagandy też zalicza się zdaniem „Niezależnej” do „najwybitniejszych Polaków”.

A kryptożyd Jan Olszewski/Oksner ? Z jakiej racji jego zaliczono do „najwybitniejszych Polaków”?

Za to, że w czasie, gdy był premierem, konspiracyjnie przed społeczeństwem podpisano traktat stowarzyszeniowy z UE?

Czy za to, że agentowi żydowskiemu, 29-cio letniemu wówczas młodzikowi, Radkowi Sikorskiemu powierzył funkcję wiceministra obrony we własnym rządzie?

A Bogusław Niczyński – czym on sobie zasłużył na miano „najwybitniejszego Polaka”?

Tym, że w latach 1971-81 pracował w bolszewickim ministerstwie sprawiedliwości? Czy tym, że wszedł w 2010 do zarządu głównego Związku przybłędy litewskiego Piłsudskiego? Czy też jego „najwybitniejszą” zasługą było odebranie z rąk żydowskiego sayana Kaczyńskiego Orderu Orła Białego?

Do śp. Anny Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdy żywię dużo sentymentu. Jednak ich zaślepiony kaczyzm nie pozwala mi zaliczyć ich do „najwybitniejszych Polaków”. Tacy bowiem nie stają się wyznawcami żydowskiego agenta.

Jeśli chrabja Komorowski faktycznie uhonoruje szumowinę Michnika/Szechtera Orderem Orła Białego, który już teraz przypomina bardziej Gwiazdę Dawida, niż drapieżnego ptaka, to prześcignie tym samym nawet Lecha Kaczyńskiego.

Tamten był miłośnikiem i przyjacielem Żydów. Odznaczał ich hurtowo wysokimi odznaczeniami państwowymi.

Ale nawet ten żydowski sayan nie wręczył ani jednemu oficjalnemu Żydowi najwyższego odznaczenia państwowego, jakim jest Order Orła Białego. Wręczał ten order jedynie Pełniącym Obowiązki Polaków kryptożydom i szabas-gojom. Natomiast obecny lokator Belwederu uhonorować chce Orłem Białym oficjalnego Żyda. Gdyby bowiem Michnik nie był Żydem , to amerykańskie żydostwo nie przyznałoby mu tytułu Żyda Roku!

Chrabja Komorowski, sam będąc żydowskim agentem, nagradza więc, ostatecznie hańbiąc Orła Białego, orderem tegoż orła żydowską szumowinę Szechtera.

Wasalskość Michnika pod adresem Izraela, USA i Unii widać gołym okiem. Z drugiej strony ataki na Putina, za „łamanie praw obywatelskich” w michnikowskiej gadzinówce są często publikowane.

Ciekawe co powiedzą teraz żydowscy propagandziści na fakt uhonorowania przez chrabjego Komora najwyższym odznaczeniem agenta zachodniego żydostwa Michnika. Wszak próbują oni przedstawiać chrabjego Komora jako człowieka WSI (Michalkiewicz puściby oczko i dodał – której nie ma) i jako agenta Putina. Ale, gdyby był on faktycznie agentem zimnego czekisty, to odznaczałby Orłem Białym innych ruskich agentów, a nie emisariusza żydowskiej poprawności politycznej, pupilka i protegowanego amerykańskich Żydów.

Poliszynel

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s