Czy, a raczej kiedy PKP stanie się JKP – Jewish Koleje Polin?

Taki mam już paskudny charakter, że wszędzie węszę żydowskie spiski. Zwłaszcza u nas w Polsce.

Opieram się tutaj na wypowiedzi mądrego i doświadczonego niemieckiego kanclerza, Otto von Bismarcka, który powiedział kiedyś: „…nie chciałbym drażliwego użyć wyrażenia – bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.”

Inny jego cytat: „Po co Pan Bóg stworzył Żydów polskich, jak nie po to, abyśmy z nich mieli służbę szpiegowską” zmienił się we własne przeciwieństwo. Dzisiaj Żydzi uczynili ich szpiegami (i sługami) niemieckich szabas-gojów.

Pomogła im w tym pierwsza wojna światowa i upadek arystokrytycznych, stanowych, kaiserowskich Niemiec. Na to tylko czekali zakonspirowani i mieszkający w Niemczech, Pełniący Obowiązki Niemców, Żydzi. Zaludnili oni elity niemieckie z polityką włącznie. Nawet III Rzesza niewiele tutaj zmieniła. Henryk Pająk do Żydów i pół-Żydów rządzących w 12-letnim okresie „tysiącletniej rzeszy” zalicza Hitlera, Goebelsa, Eichmana, Rosenberga, Göringa, Leya, Hansa Franka, Canarisa, Streihera, Himmlera, Milcha, Morella (osobistego lekarza Hitlera), Heydricha. Podczas holokaustu wybito chazarską biedotę. Natomiast zakonspirowana, żydowska elita w polityce, gospodarce, bankowości i wielu innych dziedzinach bezpiecznie przetrwała wojnę. Po wojnie Niemcy stali się centralnym punktem żydowskiego planu podboju Europy (jako etapu do NWO). Niemcom wmówiono winę za holokaust, przez co stali się oni ulegli Żydom. Walkę z antysemityzmem podniesiono nieomal do rangi religii państwowej w Niemczech. Żydzi, a raczej krypto-Żydzi, oraz rzesze usłużnych im niemieckich szabas-gojów rządzą Niemcami i jewropejską Unią.

Tyle tytułem wstępu.

Chaos na kolei, zamieszanie i niewytłumaczalne kłopoty ze zmianą rozkładu jazdy, nieogrzane pociągi, wielogodzinne opóźnienia nie są przypadkiem, a celową działalnością.

Zadaniem ich jest wywołanie nastroju gotowości podróżnych do oddania kolei komukolwiek, byleby pociągi jeździły punktualniej i aby były ogrzane, a kolej aby funkcjonowała lepiej, a najlepiej – bez zarzutu. A ten ktokolwiek, czyli Deutsche Bundesbahn już czeka, aby zluzować PKP.

Przy czym niech nas nie myli przymiotnik ”Deutsche” czyli „niemiecka” (kolej związkowa/fereralna) w nazwie niemieckiego przewoźnika. Taka ona niemiecka, jak ja chiński. To tylko tak, dla zmyły jest ten przymiotnik „deutsche”, aby Niemcom nie otworzyły się oczy, że tak naprawdę to są oni już od dawna judeodojczlandią.

W Niemczech rządzą plemienni koczownicy – w polityce i w gospodarce. Wszystkie większe koncerny, wszystko co ma dużą wartość jest w rękach unych- Jewish. Koleje też.

(Jewish) Bundesbahn już od dawna ostrzy sobie pazury na PKP. Obecnie realizuje się jedynie inscenizację mającą stworzyć korzystny klimat do przejęcia przez unych naszej kolei.

Lasy też uni sobie przywłaszczą! Zakład?

I czy na tym – na kolei, na lasach się skończy?

Przyjdą jeszcze czasy, że działkowicze za deszczówkę zbieraną do beczki płacić będą haracz. Ponieważ uni przymierzają się powoli – piszę to całkiem na serio – do wprowadzienia dla siebie monopolu na wszystką wodę na naszej planecie. Do tego monopolu należeć będą nawet prywate do tej pory studnie u gospodarzy na wsiach i deszczówka.

Jahwe oddał im we władanie całą Ziemię ze wszystkim, co na Ziemi jest. Tak więc woda też jest ich. Tak oni wierzą! I biorą to na poważnie i na serio.

Poliszynel

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s