Emitery infradźwięków – tajna broń masonów

…promienie śmierci w naszych domach?…
Od kilku lat toczy się wojna. Na całym świecie, podstępna, tajna wojna. Głównym celem są Stany Zjednoczone – największa oaza wolności w spacyfikowanym świecie.
Tylko te kraje są wolne, w których ludność ma prawo do posiadana broni i samoobrony. Wszystkie pozostale są już spacyfikowane. zauważmy, że główny otwarty atak sił globalistycznych idzie na państwa, w których obywatele mogą posiadać broń. Takim krajem był Irak, takim jest Afganistan. Oczywiście, nie jest to jedyny powód do ataku na te kraje, ale łatwy dostęp do broni dla zwykłego obywatela jest bardzo groźny dla ogólnoświatowej mafii. Taki kraj jak Polska jest dla nich łakomym i łatwym kąskiem. Nie dość, że nie mamy się czym bronić, to zniszczono nasze siły zbrojne, zmilitaryzowano policję i inne służby cywilne – o celu tych działań niedługo się już dowiemy.

Ale oprócz tych jawnych działań odbywa się wojna o nasze domy, majątki. Polacy muszą znaleźć się na ulicach, bądź też stać niewolnikami rasy panów. Służą temu przemyślane metody. Najważniejszą z nich jest terror sądowo – prokuratorski. Wykorzystanie wymiaru prawa dla celów gangsterów światowych. Coraz częściej się słyszy o eksmisjach, przejmowaniu nieruchomości w centrach dużych miast i nie tylko. Jak się temu bliżej przyjrzeć, to jest to zorganizowana akcja mająca na celu transfer majątku z rąk Polaków w ręce najeźdźców. Oni się jeszcze nie ujawnili, ale kilkaset tysięcy polskich dowodów osobistych jest już w ich rękach. Dostali je jeszcze za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, teraz czekają aż się pozwalniają z „polskiej chołoty” ich getta.
Aby ułatwić sobie zadanie sprowadzili do Polski swoją tajną broń – emitery infradźwięków. Wykańczają nimi osoby starsze, całe rodziny. W Warszawie już głośno mówi się o „promieniach śmierci” czy „rentgenie” – choć ludzie nie zdają sobie sprawy, że fale elektromagnetyczne o takich częstotliwościach trudno przenikają przez mury. Najskuteczniejsze są tu infradźwięki – fale dźwiękowe o dużej długości, które z łatwością przenikają przez wszystkie przeszkody. Najgroźniejsza dla ludzkiego zdrowia jest częstotliwość 7 herców. Zauważcie, że nic się nie mówi w mediach o broni infradźwiękowej, choć 20 lat temu było na ten temat sporo informacji. Jest blokada na informację, bowiem ta tajna broń jest stosowana na ludności cywilnej, a wiadomo w czyich rękach są media. A niskich fal dźwiękowych nie słychać, w ogóle bardzo trudno je wykryć, choć ich skutki są przerażające.

Zapytacie – skąd to wiem? Bowiem wykryłem, że taką broń zastosowano przeciwko mnie samemu. Miałem szczęście, że udało mi się ją wykryć – po prostu ją usłyszałem!
Było to kilka tygodni temu, źle się czułem od pewnego czasu, w nocy się budziłem z tętnem 120, długo nie mogłem potem zasnąć, przez co moja efektywność spadła chyba o połowę. Pewnej nocy, po przyłożeniu mocno głowy do poduszki, poza tętnem serca usłyszałem stłumiony jakby odległy dźwięk pracującej koparki. Częstotliwość tego dźwięku oceniłem na zbliżoną do 7 herców – czyli 7 stuknięć na sekundę. Nie wiem co spowodowało, że usłyszałem te dźwięki – i to tylko na jedno ucho, być może zatoki, w których infradźwięki spowodowały ruch płynów , a ten przetworzył się na dźwięki. Przyłożenie głowy do poduszki wytłumił wszystkie inne hałasy, więc mogłem to dość wyraźnie słyszeć. Od razu tu dodam, że nie były to dźwięki w mojej głowie, jak sugerowała mi rodzina. Słyszałem je tylko w moim mieszkaniu, z róźnym natężeniem w różnych pomieszczeniach. Od samego początku podejrzenie padło na infradźwięki, bowiem kiedyś interesowałem się elektroakustyką. Zapytałem o to znajoego fachowca w tej dziedzinie – potwierdził, że może to być nardzo groźne, szczególnie dla pracy serca. Serce próbuje nadgonić za tą częstotliwością (gdyż na skutek infradźwięków całe ciało drga), a wiadomo czym się to może skończyć. Na szczęście mam zdrowe serce i zadziałał system samobudzenia. Oprócz dźwięków zauważyłem też, że powietrze wokół mnie faluje. Przy wdychaniu szum powietrza nie był stały, jekby falował – z tą samą częstotliwością. Odkryłem też, że infradźwięki powodowały drganie szczęk. Przy lekkiej szparze między górną a dolną szczęką zęby wydawały dźwięk o … częstotliwości około 7 herców! Całkiem wyraźnie, nie sugerujcie się że wam też szczękają – co może być naturalnym drganiem mięśni. U mnie był to efekt bardzo wyraźny, a częstotliwość była identyczna z tą którą słyszałem przykładając ucho do poduszki.

Zacząłem więc informować znajomych o tym zjawisku – telefonicznie, emailami. W końcu najeźdźcy musieli zareagować, gdyż byłem bliski wykrycia miejsca gdzie zainstalowano urządzenie. Przeprowadzono na mnie ostatnią próbę – zwiększono natężenie. Tamtej nocy nie zapomnę. Dźwięki słyszałem wyraźnie już nie tylko na jedno ucho, niekoniecznie przykładając je do poduszki. W całym mieszkaniu dudniło, potwornie dudniło – takim dźwiękiem jakiego nawet nie można sobie wyobrazić. Ja po prostu słyszałem infradźwięki! Co więcej, mogłem zlokalizować skąd dochodziły. Urządzenie było prawdopodobnie zainstalowane na korytarzu, w skrzynce elektrycznej. Nie robiłem jednak z tego powodu rabanu, z uwagi na rodzinę i sąsiadów. Oczywiście, wiedziałem że nawet jeśli poinformuję policję to tylko mnie wyśmieją. Ograniczyłem się więc tylko do poinformowania moich znajomych o tym co odkryłem – także dziennikarzy na Zachodzie. Od tego dnia dźwięki ustąpiły, urządzenie prawdopodobnie zdemontowano. Nie mam obecnie większych problemów ze snem, sercem czy koncentracją.

Jeśli uważacie, że są to moje urojenia to proponuję zrobić wywiad środowiskowy, gdyż jestem pewien, że infradźwięki stosuje się powszechnie w walce z naszym narodem. Że obawy mieszkańców Warszawy i innych miast, że są niszczeni „promieniami śmierci” nie są bezpodstawne (zob: http://www.youtube.com/watch?v=FtNZti-MGNo ). Zresztą jedna z moich rozmówczyń przyznała, że ma te same problemy w swoim domu, a prowadzone są przeciw niej sprawy sądowe mające na celu zagrabienie wielomilionowego majątku. Kobieta się nie daje, ma dowody w ręku – całkiem więc logiczne jest, że mafia chce ją wykończyć na „serce”. Podobnie jak u mnie, miała wizytę ekipy „eletryków” kótrzy pod pozorem zmiany licznika mogli jej coś wmontować. W moim przypadku była to rzekoma ekipa z elektrowni, która sprawdzała „zgodność napięcia” z normami europejskimi, co jak potem stwierdziłem, jest kompletną bzdurą. Ekipę zastałem wracając do momu gdy zamykali skrzynkę elektryczną na korytarzu. Wówczas, a było to kilka miesięcy temu, nic nie podejrzewałem choć ich ubrania wydały mi się zbyt czyste, a twarze jakieś niesłowiańskie.

Rozejrzycie się wokół, naprawdę bądźcie uważni, bowiem to co się dzieje na świecie jest cholerną, bezprecedensową wojną z ludźmi – wojną prowadzoną przez grupę zdegenerowanych rasistów, którym udało się zagrabić już większość majątku świata.

Literatura:

1. Hałas infradźwiękowy http://www.ciop.pl/6541.html
2. Infrasound hazards for the environment and the ways of protection http://www.ktu.lt/ultra/journal/pdf_64_3/Vol.64-No.3-2009_06-Guzas.pdf
3. Nexus – ciekawy artykuł w środku numeru http://www.scribd.com/doc/26925970/Nexus-14
4. Komentarze na forum Davida Icke http://davidicke.pl/forum/emitery-infrad-wi-kow-tajna-bro-masonow-t3210.html
ZA ; http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/24/emitety-infradzwiekow-tajna-bron-masonow/

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Emitery infradźwięków – tajna broń masonów

 1. Wacław A. pisze:

  Szanowni Państwo!
  Sprawa jest o wiele poważniejsza, niż mogłoby się wydawać. Od szeregu lat jestem obiektem ataków przy pomocy bardzo zróżnicowanych metod. Od bardzo prymitywnych, typu „Pan sobie kopiesz grób” poprzez stosowanie gazu gwałtownie podnoszącego ciśnienie tętnicze, fale dźwiękowe niskiej częstotliwości pasma słyszalnego po infradźwięki właśnie. Infradźwięki stosowane są już od 6 lat. Żadne zgłoszenia na policję nie przynoszą efektu. Policja ewidentnie tuszuje sprawy. Gorzej – próbuje zastraszać. Dzielnicowy, który zatuszował jedną z licznych spraw – krótko potem …awansował. Innego razu zlokalizowałem napastników. Było ich dwóch. Jeden z nich zdjął kurtkę – na pasie z tyłu miał pistolet. Po ich wyjściu spytałem barmanki w barze stacji benzynowej – okazało się, że to policjanci. Spisałem numer rejestracyjny. Napisałem skargę do Komendy Głównej. Okazało się, że są policjantami z sekcji kryminalnej komendy powiatowej w Pleszewie, ich samochód – to nieoznakowany radiowóz, byli na służbie, ale mieli przerwę regulaminową i mogę ich skarżyć z oskarżenia prywatnego. Policja żadnych dochodzeń oczywiście nie zrobiła. Podobnie prokuratura. Wielokrotne zgłaszanie nic nie dawało, nie oglądano żadnych dowodów. Sądy – podobnie. Ulubioną „rozrywką” funkcjonariuszy tych instytucji – to były próby „robienia wariata”.
  W całej rozciągłości potwierdzam objawy zaobserwowane przez piszącego wyżej. Jednakże spectrum oddziaływania infradźwięków na organizm ludzki jest o wiele szerszy. Atak na serce (7 Hz) może doprowadzić do zawału. Inne częstotliwości np rozrywają naczynia włoskowate, atak na płuca powoduje napad gwałtownego suchego kaszlu itd. Atakować można niemal wszystko. Wątrobę, trzustkę, system stawów, naczynia krwionośne, ścięgna a nawet – wywoływać uporczywe drganie powiek. Częstotliwość około 12 Hz powoduje uczucie gorąca, wzbudza niepokój, pozbawia snu.
  U mnie na przykład, wśród wielu, wielu innych, jedną z częstotliwości spowodowano gwałtowny ból w stopie, silny obrzęk. Lekarz pogotowia uznał za złamanie marszowe
  ( wbrew memu stwierdzeniu, że to niemożliwe). Zdumiał się, gdy prześwietlenie nie wykryło nawet pęknięcia kości, a co dopiero złamania. Infradźwięki to broń zbrodnicza. Wszak jej używanie – to stosowanie tortur, a te – Artykułem 40 Konstytucji są zakazane.

 2. Rafał pisze:

  Też mam problemy z przestępcami używającymi infradźwięków. Tylko stosowali inny sposób, jeździli za mną tirem w którym był sprzęt do emisji infradźwięków dużej mocy, i dwoma vanami.

 3. danuta Chmielewska-Kostrzewska pisze:

  ja znam metodę i wiem skąd sa infradźwięki od 4 lat walczę już nawet z sądem i sanepidami. A wszystko zwadzieczamy głownie elektrykom i pseufo elektrykom .Kazdy dom drży,każdy choruje, najbardziej narażone sa dzieci ,osoby starsze i ze słabym systemem immunologicznym. Metodę te odkryła Pani Barara Platos z Sandomierza. Ktokolwiek chce wiedziec wiecej nr te, 608100316 lub bezposredni do osoby, ktora to wykryła Barbara Platos tel.727280298 danutach-k@wp.pl

 4. danuta Chmielewska-Kostrzewska pisze:

  To PRAWDA WIELKA PRAWDA!!!ZRÓBCIE PAŃSTWO DOŚWIADCZENIE Z FIZYKI A DOWIECIE
  SIĘ SKĄD
  DOLEGLIWOŚCI JAKIE MAMY !!!
  TO JEST PRAWO FIZYKI, A DOŚWIADCZENIE ROBIONE PRZEZ PROFESORA!!!
  ZAPALCIE ŚWIECZKĘ WE WŁASNYM MIESZKANIU PO KRÓTKIM CZASIE ZAUWAŻCIE ,ZE KNOT
  ZAGIĄŁ SIĘ TZN PRZEKSZTAŁCIŁ SIĘ W FAJKĘ!
  DRUGIE DOŚWIADCZENIE : WŁÓŻCIE ŚWIECZKĘ DO SZKLANKI LUB SŁOIKA TAK ABY PŁOMIEŃ
  BYŁ WE WNĄTRZ SZKLANKI I ZAUWAŻCIE JAK ZACHOWUJE SIĘ
  PŁOMIEŃ CZY JEST SPOKOJNY ??
  TO DOŚWIADCZENIE JEST NA POKAZANIE DRGAŃ O WIBRACJI W NASZYCH MIESZKANIACH! TE
  DRGANIA ZABIJAJA NAS KAŻDEJ NOCY , PONIEWAŻ NASZE ORGANIZMY NIE ODPOCZYWAJĄ ,
  NARAŻONE SĄ NA CIĄGŁĄ PRACĘ NASZYCH ORGANÓW!! A WSZYSTKO DZIEJE SIĘ W
  PRZEWODZIE WENTYLACYJNYM! DOCHODZI DO DYFRAKCJI.URZĄDZENIA TAKIE JAK :SILNIKI,
  WIERTARKI, SZLIFIERKI PRACUJĄ BEZ PRZERWY OD wielu lat!!! SŁUŻĄ ONE DO
  ZBIJANIA KILOWATÓW Z LICZNIKA SPRAWCY POPRZEZ ROBIENIE KRÓTKICH ZWARĆ I TYM
  SPOSOBEM KILOWATY LECA NA INNE CHODZĄCE LICZNIKI!
  DRGANIA I WIBRACJE PRZECHODZĄ NA BARDZO DALEKĄ ODLEGŁOŚĆ – najkrótsza fala drgań to 17 km !!!, ponieważ dochodzi
  do dyfrakcji – fale przechodzą na kilometry!!KONSTRUKCJA BUDYNKU ORAZ NASZE
  ORGANIZMY NIE WYTRZYMUJĄ TEGO NA DŁUŻSZY CZAS! I ZACZYNAJĄ SIĘ PROBLEMY
  ZDROWOTNE! COFNIJCIE SIĘ PAŃSTWO DWA LATA WSTECZ JAK SIĘ CZULIŚCIE JAKIE
  MIELIŚCIE DOLEGLIWOŚCI? ZOBACZCIE SWOJE RĘCE I ŻYŁY NA RĘKACH(TO NIE Z PRACY!)
  TO NIEDOTLENIENIE KOŚCI, NADCIŚNIENIE, KRĘGOSŁUPY CHORE ,ZABURZENIA SNU,
  PODWYŻSZONY CHOLESTEROL, BÓLE GŁOWY TO WSZYSTKO DZIEJE SIĘ W CZASIE OSTATNICH
  DWÓCH I PÓL ROKU!! Nie występują jednocześnie i nie za każdym razem!
  Bulgotanie w brzuchu, wzdęcia, bóle kości i szereg innych dolegliwości !!!Rano
  po nocnym wypoczynku wstajemy niewyspani, bolą mięśnie łydek, boli klatka
  piersiowa, ból pleców, kaszel suchy krtaniowy, przekrwienia płuc i narządów
  wewnętrznych co jest efektem zgonu!!
  WYKRYTO , ŻE URZĄDZENIA TE PODCZAS URUCHOMIENIA POBIERAJĄ NA POCZĄTKU DUŻO
  KILOWATÓW A POTEM TRZEBA JE ZBIJAĆ , WIĘC PRACUJĄ BEZ PRZERWY I ONE SAME NIE
  POBIERAJĄ PRĄDU PO ROZRUCHU, NATOMIAST INNE URZĄDZENIA U SPRAWCY POBIERAJĄ
  PRĄD .POTEM SPRAWCA ROBI KRÓTKIE SPIĘCIA I TYM SPOSOBEM ZBIJA KILOWATY, KTÓRE
  BYŁY NA JEGO LICZNIKU NA INNE LICZNIKI!
  MOŻE KTOŚ Z PAŃSTWA ZAJMIE SIĘ PRAWEM FIZYKI I DOKONA WE WŁASNYM MIESZKANIU
  POMIARU DRGAŃ I WIBRACJI POPRZEZ TAKI POMIAR
  CZĘSTOTLIWOŚĆ DRGAŃ WSKAŻE SPRAWCĘ! LUDZISKA, BEZ POJĘCIA ROBIĄ TO NA SKALE
  MASOWĄ NIE ZDAJĄC SOBIE SPRAWY ,ZE ZABIJA SIĘ NAWZAJEM.W NASZEJ KLATCE JEST
  JEDEN OSOBNIK, W NASTĘPNEJ TEZ !!!W POPRZEDNIM BLOKU RÓWNIEŻ!!to dzieje się
  wszędzie w całym świecie!! Nasza polka to odkryła!!! ale energetyka wie o
  wszystkim , tylko nie wie,ze takie są choroby od tego
  przekrwione płuca i narządy wewnętrzne pozwalają bakteriom na buszowanie w
  najsłabszych organach!!! Stąd właśnie te choroby! Słońce grzeje jak opętane bo
  cząsteczki energii łączą się z energia słońca. żaden biolog ani fizyk nie
  odkrył zjawisk jakie od kilku dobrych lat u nas w Polsce są!!! Nikt nie bada tego
  zjawiska!!Walczę od 3 lat bezskutecznie!! Trzecią osoba jest
  Poznanianka, która tez walczy z Sanepidem !! to jakaś paranoja ze nie maja
  urządzeń do pomiaru drgań i wibracji i infradźwięków!!! To dzieje się nie tylko w Polsce -ale wszystkie budynki drżą!!! w s z y s t k i e !!! Badacze róbcie pomiary !! bo naród umier

 5. danuta Chmielewska-Kostrzewska pisze:

  hahaha wszystkie nasze choroby pochodzą od INFRADŹWIĘKÓW a co to jest – drgania i wibracje , nie ma żadnego budynku wolnego od infradźwięków. Pies jest najlepszym przykładem jak trzepie uszami i nie tylko!! A prawo fizyki jest jedno: knot zapalony w świeczce powinien palić się prosto,knot zagina się w postać fajki!!Ludzie czują drgania, słyszą buczenie poinfradzwiękowe to cichy powolny zabójca! A zanik komórek prowadzi do chorób,między innymi raka , zaburzeń tętniczo-żylnych,przekrwienia płuc , narządów wewnętrznych.A skąd to jest wie 3 osoby w Polsce,jedna z nich zrobiła pomiar infradźwięków na moje polecenie … ludzie nie zwracają uwagi na buczenie,na źle samopoczucie na potężne żyły na rękach i nogach na nadciśnienie itp.Pisze wszędzie jednak nie dotarłam do osób kompetentnych ale…już zaczynają pisać co się dzieje z narodem i ich dolegliwościami.Kręgosłupy,stawy ,kości mięśnie bolą i żaden lek nie daje efektu wyzdrowienia.Zawały i zatory oraz utrata przytomności najczęściej można zauważyć.A fala drgań infradźwiękowa to nic innego jak ciągły masaż,który każdego dnia uszkadza powoli nasze organizmy.W uszach szum-dzwonienie,oczy bolące,szczypiące lub pękanie krwinek dochodzi nawet do zaburzenia wzroku najczęściej u dzieci ,leci z nosa a kataru nie ma bo nadciśnienie w naczyniach krwionośnych powoduje takie efekty. Jeśli ktokolwiek wie gdzie można opisać ten proceder (pisałam już wszędzie bez efektu) bardzo proszę o pomoc.Wiem b dużo na ten tem.i nie wiem jak mam i gdzie przekazać swoja wiedzę -sama b,cierpię … adres : danutach-k@wp.pl

 6. danuta Chmielewska-Kostrzewska pisze:

  drgania rezonansowe całego ciała
  części (głowa, żołądek, wątroba, jelita)
  11-45 Hz – zaburzenia funkcjonalne niektórych
  narządów wewnętrznych, pogorszenie wzroku
  wskutek drgań gałek ocznych, uczucie nudności
  i wymioty
  powyżej 45 Hz – przy określonej intensywności
  wystąpienie choroby wibracyjnej!!!!
  Oddziaływanie drgań – Wpływ drgań na ludzi :
  Wymuszenia pojedyncze o dużej
  intensywnosci (wstrzasy)
  Drgania o częstotliwości 3-5Hz –
  zaburzenia związane z przesunięciem
  masy krwi w naczyniach krwionośnych,
  uczucie kołysania ,zawroty głowy(choroba morska)
  Zaburzenia w:
  równowadze psychicznej (znużenie,
  rozdrażnienie, kłótliwość, upośledzenie
  koncentracji uwagi, trudności ze snem,pocenie się glowy,
  występowanie stanów niepokoju i lęku)
  Zaburzenia zależą od częstotliwości, czasu
  trwania, natężenia oraz przygotowania
  psychicznego człowieka na pojawienie się
  hałasu
  Oddziaływanie infradzwięków
  Zaburzenia w:
  układzie pokarmowym (wzmożone wydzielanie
  soku żołądkowego, choroba wrzodowa
  żołądka i dwunastnicy)
  układzie dokrewnym (zwiekszenie czynności
  nadnerczy, nadczynność tarczycy, wzrost
  przemiany materii)
  składzie krwi (umiarkowana niedokrwistosc,
  podwyższony wskażnik OB)
  Zaburzenia w:
  ośrodkowym układzie nerwowym (wzrost
  ciśnienia wewnątrzczaszkowego, zmiany
  patologiczne w przebiegu krzywej EEG)
  układzie krążenia (w naczyniach włoskowatych
  i mięśniu sercowym, wzrost ciśnienia krwi,
  zaburzenia rytmu serca, zwężenie drobnych
  naczyn krwionosnych, zmniejszenie przepływu
  krwi w tkankach)
  Sposób mechaniczny
  efekt drgań elementów obrotowych i instalacji,
  polegający na wypromieniowaniu tych
  zakłóceń w otaczający ośrodek; moc
  zależna jest od: własności ośrodka,
  wielkości powierzchni drgającego
  elementu, konfiguracji i prędkości drgań
  Terminologia
  Podział drgań infraakustycznych :
  wstrząsy – impulsy o charakterze
  przeważnie udarowym o małej
  częstotliwości, wskutek czego organizm
  reaguje na każdy wstrząs oddzielnie
  Dźwięki – drgania akustyczne zdolne
  wytworzyć wrażenia słuchowe (pasma
  częstotliwości 16Hz – 20kHz).
  Infradźwięki – drgania infraakustyczne o
  częstotliwości poniżej 16 Hz.
  Ultradźwięki – drgania ultraakustyczne o
  częstotliwości powyżej 20 kHz.

 7. danuta Chmielewska-Kostrzewska pisze:

  Pisze z uwagi na bezpieczeństwo zdrowia i życia naszego w naszych
  mieszkaniach w całej Polsce !!!pomijam inne państwa, a dzieje się to w
  wszędzie !!!
  Otóż, ludzie a przede wszystkim elektrycy (zmowa utajona) PSEUDOELEKTRYCY kradną prąd
  poprzez wkładanie do przewodów wentylacyjnych bądź kominowych(przekłuwają się w miejscach takich aby mieć dostęp do wyjmowania tych urządzeń )nie myląc z
  kratka wentylacyjna i wyciągiem!! Urządzenia obrotowe: jak silniki z
  odkurzacza , bądź inne urządzenie , które powoduje obroty – wytwarzają
  infradźwięki(niesłyszalne dla ucha ludzkiego)i drgania! I wibracje! Ani drgania ani
  infradźwięki nie są słyszalne przez ucho ludzkie (pies doskonale słysz ponieważ ma 20-krotnie większy słuch od człowieka)Jednakże drgania
  powodują straszne choroby u ludzi i zwierząt! Najbardziej narażone są
  dzieci ,zwierzęta i osoby z kłopotem zdrowotnym(mniej odporne, leczące
  się mający )słaby system immunologiczny!!
  Nasze społeczeństwo od kilku lat jest narażone na drgania, które
  powodują choroby i powikłania nieodwracalne!!! , co za tym idzie
  nieodwracalne uszkodzenia narządów wewnętrznych(bóle żołądka ,bulgotanie
  w brzuchu ,przekrwienie płuc( napady kaszlu suchego ,pokasływanie) i serca i wszystkich narządów wewnetrzynch, szumy uszne, bądź dzwonienie ciągle !!
  przekrwienie macicy (nowotwory), narost tkanek itp.
  Najbardziej działają drgania podczas snu , kiedy niby wypoczywamy a
  drgania powodują niedotlenienia kości (kręgosłup, kolana, stawy, nadgarstki narządy wewnętrzne ! Mozg pracuje nie ma odpoczynku (Niektórzy ludzie słyszą doskonale wydobywanie się nieokreślonych dźwięków(buczenie) z przewodów wentylacyjnych, bądź kominowych, w Glowie wszystko pulsuje, zaburzony sen, pocenie się w nocy szczególnie Glowy, plecy zimne. To jest śmiertelne dla naszego zdrowia.
  Ponadto występuje nadciśnienie tętniczo – żylne , które jedynie w małym
  stopniu można zbić lekami!(powoduje wylewy krwi do mózgu) Lekarze już
  nakazują 2 razy dziennie tabletki nad nadciśnienie brać!! , a choroba dolegliwości
  dalej tkwią Bola bardzo mięśnie (szczególnie plecy, łydki, ramiona i inne ,bole
  kości , ból pleców, ból w odcinku kręgów szyjnych, lędźwiowych i ból
  > głowy( utrzymuje się nawet dłużej niz. dzien.), zawroty głowy !!Drgania powodują zwapnienie kości, zwyrodnienia na skutek niedotlenienia !!Skutki SA nieodwracalne a nawet śmiertelne! Oczy
  wykazują nadciśnienie lub wylewy oczne! białka zażółcone ,często przekrwione ,łzawią. Po wypoczynku nocnym ,wstaje
  się zmęczonym, żyły na rekach jak również nóg na stopach bardzo uwydatniane! Z nosa kapie!
  Osoby przebywające ciągle w mieszkaniach narażone są
  nieodwracalną utratę zdrowia , a nawet śmierć !Ponadto wszystkie urządzenia RTG jak
  lodówka, pralka itp. Maja zwiększoną prace i większy pobór energii z

  chorych kości RTG wykazuje zmiany zwyrodnieniowe i inne schorzenia bo jedynie to badanie moze wykazać c chorobę od drgań oraz sekcja zwłok !!
  Wszystkie zabiegi nie dają skutku a wręcz przeciwnie dochodzi
  do pogorszenia i boli .Nie ma przyrządów w medycynie aby wykryć chorobę
  od drgań !! USG nie wykaże nic ,a nawet więcej wykaże, ze narządy SA
  bardzo zdrowe!!! bo przekrwienie narządów nie widać na USG !! Zbadanie w
  laboratoriach człowieka chorującego na chorobę wibracyjna nie dają
  efektu z uwagi , iż jest to choroba przekazywana na cały nasz organizm i
  tylko osoby bardzo zaawansowane mogą skorzystać z takich badań ale tez
  bez efektu! Bo to nie jest choroba od urządzeń , pracy rąk itp.
  nadmienić należy , że przewodach wentylacyjnych tam gdzie jest
  zainstalowane takie urządzenie dochodzi do DYFRAKCJI !! Drania w
  postaci fal przechodzą Z BUDYNKU NA BUDYNEK!! BUDYNKI ,KOMINY PRZEWODY WENT.NA SKUTEK DRGAŃ PĘKAJĄ-ROSZCZELNIAJĄ SIĘ. PĘKAJĄ ŚCIANY , AKUSTYKA JEST TAK OGROMNA -SLYCHAC CO SIĄSIAD ROBI WE WLASNYM MIESZKANIU,SLYCHAC SAMOCHODY JADĄCE A BUDYNKI SIE TRZĘSĄ !!
  WYKRYTO , ŻE URZĄDZENIA TE
  PODCZAS URUCHOMIENIA POBIERAJĄ NA POCZĄTKU DUŻO KILOWATÓW, A POTEM TRZEBA
  JE ZBIJAĆ , WIĘC PRACUJĄ BEZ PRZERWY I ONE SAME NIE POBIERAJĄ PRĄDU!!!W MOMENCIE ZBIAJNIA KW ZARÓWKI W DOMACH MIGAJA !! ZAUWAZCIE PAŃSTWO!
  ZRÓBCIE PAŃSTWO DOŚWIADCZENIE Z FIZYKI A DOWIECIE SIĘ SKĄD
  DOLEGLIWOŚCI JAKIE MAMY DZIĘKI ludziom !!!
  TO JEST PRAWO FIZYKI, A DOŚWIADCZENIE ROBIONE PRZEZ PROFESORA AGH KATOWICE.
  ZAPALCIE ŚWIECZKĘ WE WŁASNYM MIESZKANIU PO KRÓTKIM CZASIE ZAUWAŻCIE ,ZE
  KNOT ZAGIĄŁ SIĘ TZN PRZEKSZTAŁCIŁ SIĘ W FAJKĘ! DRUGIE DOŚWIADCZENIE : WŁÓŻCIE ŚWIECZKĘ DO SZKLANKI LUB SŁOIKA TAK ABY
  PŁOMIEŃ BYŁ WE WNĘTRZ SZKLANKI I ZAUWAŻCIE JAK ZACHOWUJE SIPŁOMIEŃ CZY JEST SPOKOJNY ??CZY WAHA SIĘ …
  TA PROCEDURĘ I CHOROBY Z TYM ZWIAZANE ODKRYLA PANI B.PLATOS
  z Sandomierza NA POCZĄTKU ROKU 2009 ROKU ! JEDNAKZE DZIALA TO OD KILKU DOBRYCH LAT! CO NAJWAŻNIEJSZE : lUDZIE , KTORZY TO ROBIĄ MAJĄ W DOMU WSZYSTKO NA PRĄD I SUGERUJĄ ZE MAJĄ ZNIŻKI W ENERGETYCE- OD DAWNA NIE MA ZADNYCH ZNIZEK NIKT!!! TE CZASY JUZ DAWNO MINĘLY!! ZADEN ELEKTRYK , ZADEN PRACOWNIK NIE MA ZNIZKI NA PRAD !!
  Rozmawiała z setkami ludzi w całej Polsce!
  wszyscy skarżą się na identyczne dolegliwości. Małe dzieci obserwowała
  jak na rączkach i nóżkach maja żyły na wierzchu, suchy kaszel!! Każdy
  pokasłuje!!Na ginekologii jest kolejka kobiet w celu poprania wycinka i
  nie tylko!!Nasze płuca są przekrwione nasze narządy wewnętrzne również bóle w klatce piersiowej, zawały serca zatory żylne wylewy i
  szereg innych chorób! Grypa jest dla nas śmiertelna z uwagi , iz
  przekrwione płuca i narządy wewnętrzne są słabe a wirus atakuj najsłabsze orany!
  WSZYSTKIE budynki mieszkalne,budynki firm prywatnych.Każdy budynek DRŻY !SA LUDZIER,KTORZY BARDZO TO ODCZUWAJĄ PISZA I PROSZA O PMOC W INETRNECIE! DZIEJKE SI uwagi na dodatkowe drgania !. Proszę bacznie obserwować pracę urządzeń
  ponadto.telewizory strzelaja,meble , ściany, pękają ściany ,glazura itp.
  Proszę obserwować swoje organizmy-nie zdoła się uratować od nieszczęścia
  wszystkich osób! PROSZĘ POTRAKTOWAĆ TA INFORMACJE ZA NAJWAŻNIEJSZĄ. Zwierzęta
  odchodzą bo nie wytrzymują drgań !Wątroba i trzustka jest przekrwiona,
  płuca i inne narządy wewnętrzne. Sierść wychodzi przez cały rok!!Psom
  kapie z nosa z uwagi na rozszerzone naczynia !! Czasami wymiotują żółcią, maja zaparcia bądź rozwolnienia!! W jelitach bulgotanie tak sam jak u ludzi!! Kości na skutek niedotlenienia SA słabe, chude!!
  Wszystkie te objawy nie występują w jednym czasie i nie każdego dnia !! Lekarze leczą bez skutku bo
  nie wiedza jaka jest przyczyna ! Ortopedzi NIE są w stanie wyleczyć
  SZANOWNI PAŃSTWO!!

  MOŻE NASZA
  POLSKA POPRZEZ JEDNA OSOBĘ DOJDZIE DO POMIARÓW DRGAŃ I WIBRACJI WE
  WSZYSTKICH BUDYNKACH , DO POMIARU INFRADŹWIĘKÓW TO JEST NOWOŚĆ NIE ZNANA
  ŚWIATU!! POLSKA ZAJMIE SIĘ POMIAREM – ZRÓBCIE CHOCIAŻ JEDEN TAKI POMIAR A DOJDZIECIE SIĘ CAŁEJ PRAWDY!!!I CAŁY ŚWIAT !!!
  PROSZE INETRWENIOWAC DO SANEPIDU DO PREZYDENTA BO ENERGIA PRO NIE ZROBI NIC W TYM KIERUNKU Z UWAGI IZ JEST TO ZMOWA I SAME ELEKTROWNIE NIE SĄ POSZKODOWANE A JEDYNIE LUDZIE PLACĄ RACHUNKI ZA INNYCH.
  W POZNANŃSKMI, JEST KOBIETA , KTORA ZNALAZLA FIRMĘ I DOKONALA POMIARU INFRADZWIĘKOW I DRGAN Z UWAGI , IZ POPRZEZ INTERNET DOWIEDZIALA SIĘ O TEJ PROCEDURZE!! ZACHOROWALA NA NOWOTWORA JELIT ! DOSKONALE CZULA DRGANIA I WIBRACJE! DZIALALNIOŚC TA JESZCZE NIE UJRZALA ŚWIATLA DZIENNEGO , JEDNAKZE GDZIEKOLWIEK PANSTWO ZAUWAZYCIE LUB WIECIE O TAKICH INSTALACJACH KIERUJCIE SIĘ DO WLADZ !! O LIKWIDACJĘ TYCH URZĄDZEN A OSOBY ,KTORE UPRAWIAJĄ TĘ PROCEDURE BEDĄ OSKARZANI O NIEUMYSLNE SPOWODOWANIE USZCZERBKU NA ZDROWIU BADZ SMIERCI !! NA LAWIE SADOWEJ! PISZCIE DO NAJWYZSZYCH INSTATNCJI W ENERGETYCE ! ONI DOSKONALE WIEDZĄ JAK DOJŚC DO SPARWCY.
  /……../

 8. mysza pisze:

  To przeraża i poraża. Przestępcy złośliwie lub bezmyślnie niszczą nam zdrowie i skracają życie.
  Dotąd nie ma metody na udowodnienie emisji infradzwięków z ich bezwzględną lokalizacją.
  Moja rodzina boryka się z tym problemem już trzeci rok.
  W tym czasie zaobserwowaliśmy dramatyczne zniszczenie zdrowia u wszystkich członków rodziny : nowotwór, choroba serca oraz bolesne upadki / w tym złamanie kończyny / spowodowane zachwianiami równowagi.
  Policja kiwa głową, proponuje nasz monitoring podejrzanych sąsiadów z drugiej części budynku blizniaczego, a nawet szybką zmianę miejsca zamieszkania.
  Sprawa znalazła finał w sądzie i toczy się w aurze podejrzeń, że nasze kłopoty są efektem chorob
  i imaginacji. Nie pomagają ekspertyzy akustyczne i zeznania świadków działalności sąsiadów będących zródłem infradzwięków.
  Gdzie szukać sprawiedliwości? Kto może nam pomóc?
  Marzymy o spokoju w nocy, w dni świąteczne, w dni wolne od pracy i wszystkie pozostałe kiedy sąsiadom przychodzi do głowy uruchomienie niezidentyfikowanych urządzeń służących najpewniej
  do mnożenia złotówek.
  Co z tym można zrobić? Na zmianę mieszkania nie ma szans.

  • wielkopolanka pisze:

   Co zrobić? Walczyć, nie poddawać się, nie zmieniać mieszkań, naglaśniać działanie
   sąsiadow kryminalistów, pisać o tym w gazetach i internecie.
   Swiadomość w tej sprawie jest zaskakująco mizerna. Opowiadajcie o tym przy każdej okazji, zainteresowanym i nieezainteresowanym. Sprawa jest bardzo poważna. Brońmy się przed draństwem i chamstwem, szczególnie przed tymi, którzy nie rozumieja w co się uwikłali i niszczą nawet najbliższych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s