CHEMTRAILS – TEORIA SPISKOWA?

Chemtrails (chemioślady) – kiedy głośno wypowiadamy nasze zdanie odnośnie chemiośladów na niebie, chociaż dzisiaj ten temat nie jest taki obcy światu, to jednak zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy pukają się w czoło wskazując na tych, którzy są zaniepokojeni tym, co postrzegają na niebie, jako na pomylonych.

Dużo ludzi patrzy w niebo i nic z tym nie robi … bo tak naprawdę na pierwszy rzut oka nie wiadomo co z tym zrobić? Nasze rządy i media milczą, nawet nie puszczają na ten temat pary z ust. Tylko niewielka grupa bardziej otwartych umysłów ustawia się do tych zdarzeń, które dzisiaj rozgrywają się nad naszymi głowami w jeden front. Wyrażają wielki niepokój, chociaż i ci czują się bezsilni.

Chemioślady na niebie – kto to robi i po co?

Kto nam tak paskudzi niebo?

I następne pytanie: czy chemtrails to tylko brzydko pomalowane niebo nad nami, czy również nasze problemy ze zdrowiem?

Niby wszystkie nasze światowe mocarstwa są wobec siebie agresywne, tyle było już zakłóceń w naszej historii, a jednak jak się tak temu wszystkiemu bliżej przyjrzeć łączą ich -magiczne więzy” i gromadzą się pod jeden wielki schemat, pod wspólny emblemat, a cały świat zaczyna być w uścisku -żelaznej pięści”, w którym jest oczywiste, że żadne tradycyjne, opozycyjne siły nie mogą ujawnić, kto lub co wiąże ich w tą wspólną jedność. Temat jest wielki i rozległy, różne macki trzymają poszczególne programy, jest ich coraz więcej i wszystkie w jakiś sposób kryją w sobie tajemnicę i są zagadką dla zwykłych ludzi. Nie trudno też zauważyć, że wszystkie światowe programy są tylko trybami jednej wielkiej machiny … ale nie mamy do końca pojęcia, kto tak naprawdę nią steruje?

Dzisiaj zajmiemy się tylko chemtrails … dużą flotą samolotów latających nad ziemią, które wyraźnie nas czymś opryskują!

Czy są to substancje chemiczne i trujące?

Zmieniają powietrze, nasz krajobraz, nigdy przedtem niebo nie było takie aluminiowe, a krajobraz robi się bury i ponury. Z naszych ciał ucieka chęć do normalnego życia, spotykamy się na co dzień z potężną depresją u ludzi, gwałtownie zmienia się ich styl życia, wyrażają chwiejne poglądy, jak to naukowo udowadniają ich lekarze: są dwubiegunowi. Skąd nagłe wykluło się tylu dwubiegunowych, których medycyna leczy w szpitalach psychiatrycznych z powodu rozdwojenia jaźni? Osobiście znam coraz więcej ludzi, którzy nie umieją już żyć bez -prochów”; i tu pojawia się dodatkowy problem …… po lekach są bardzo ulegli, aż nadto zgodni, a kiedy od nich odchodzą potrafią być agresywni, zbyt podejrzliwi ….. jedno i drugie nie jest normalne.

Czy tylko nasze przyziemne i coraz bardziej stresujące nas życie jest tego przyczyną (nie możemy ogarnąć tego wielkiego pędu, wyzwań)? A może jeszcze nam „ktoś” w tym pomaga głębiej? Nasze rządy i ich ambasadorowie robią wszystko, abyśmy byli szczęśliwi …?! Dzisiejszy świat ubrał się w białe rękawiczki, aż po same pachy, ale w tych -białych dłoniach” widać -rózgę żelazną”, wszyscy jesteśmy świadkami koncentracji władzy jakiej nigdy przedtem nie było na Ziemi. Jest to rodzaj władzy, która chce opanować cały świat bez jednego wystrzału. Te macki rozszerzają się i obejmują tak wiele …, a kto je zbyt mocno zauważa określany jest jako -przygłup” lub skutecznie izolowany.

Jak duża jest moc chemtrails?

Strange Plane Behavior 19. November 2010.

Potężna! Obecnie widać je na każdym skrawku nieba: od jednego bieguna do drugiego, wzdłuż, wszerz i w poprzek …, a nawet się już bawią i tworzą nam nad głowami cudaczne wzory (… zachodzi tylko pytanie po co? Może śmieją się nam prosto w nos? A może to jakieś umowne symbole?)

Czy byłoby to możliwe (takie zabawy na niebie pod każdą szerokością geograficzną, w dodatku pod egidą sił wojskowych) jeśli byłoby to dziełem tylko jednego rządu?

Styczeń 2011

A może to tylko jeden człowiek siedzi na tronie całego świata, któremu podporządkowane są wszystkie rządy? Kto lub co czyni się publicznie niewidocznym i potrafi rządzić -żelazną ręką”? Kto jest tak silny i rządny władzy, że cała ludzkość jest bezsilna?

Duża liczba wpływowych ludzi i większość opinii publicznej w końcu zaczyna rozumieć, że chemtrails są śmiertelną substancją nieznanych chemikaliów, które są rozpylane na świecie za pomocą samolotów już od 50-ciu lat. Tak, tak … to już trwa tak długo! Z początku były to takie maleńkie fale, nikt nawet nie zdawał sobie sprawy do czego zmierzają? Nadal -ktoś” chce oszukać świat, że nic złego się nie dzieje, a tym upartym po prostu mówi się: -idź nieuku do szkoły, boś niedouczony i siejesz po świecie głupoty!”

A, że dzisiejszy człowiek wyczulony jest na punkcie własnej edukacji więc zamyka buzię, boi się ośmieszenia; szczególnie, że zawodnik bywa niewidzialny i z wyszukanym tupetem (i z własną przyboczną armią) mieszają tego, który chce grzecznie wyrazić swoją lecz odmienną opinię z błotem. Toteż mamy dzisiaj, szczególnie w internecie -ośmieszaczy”, gwardię specjalnie szkolonych przez rządowe programy MILAB – Projekt -Open Mind”, a oni już wiedzą jak się dokładnie rozprawić z tymi -nieukami”, publicznie ich kompromitują i umieją włożyć do ręki odpowiednie materiały, aby im wyprostować ścieżki świadomości.

Inaczej mówiąc, czyszczą nasze -twarde dyski” i programują na nowo, wg własnego gustu! (Ja ich nazywam cybernetycznymi psami ogrodnika). I tak wielu ludzi jest -skołowanych” bo przecież to się nie chce pomieścić w głowie normalnego człowieka, dlaczego – ktoś” miałby nas w ten sposób unicestwić?! Co więc zrobiono (przypisuje to światowym elitom) … ano wymyślono teorie spiskowe, czyli – -niemądry, politowania godny człowiek chce zwalić wszystkie swoje nieszczęścia na światowe rządy”!

Z drugiej strony też się zastanawiam, przecież ci co nam to robią też popełniają zbiorowe samobójstwo … a może oni już mają -coś” czym się uodpornili? A może idąc za -teoriami spiskowymi” to grupa ludzi – klonów, czyli maszyn wyszkolonych do tej roboty? Lecz i ich często dotyka ta -żelazna ręka”, często idą w odstawkę … może na zasadzie, spełnił Bolek swoje zadanie, nic nam po nim? Znaczy też bywają oszukani … (patrząc na niektóre światowe postacie takie odnoszę wrażenie, ale to moja refleksja i nie trzeba traktować jej poważnie). Póki co zejdźmy nogami na ziemię i szukajmy w rzeczywistej przestrzeni … śmiali piloci i inni pracownicy łamią tajemnicę, zaczynają nawet podawać swoje nazwiska, raportują ile godzin spędzili w powietrzu, ile ton trucizn rozsiali … a my z dołu patrzymy w niebo i ciągle się zastanawiamy: czy chemtrails to prawda?

Szukając źródeł do tego tematu znalazłam nawet takie opinie, że ci, których my nazywamy: Iluminaci, Masoneria czy kompleks jot, za którymi się kryją nazwiska, np.: Rothschild… itd., to inna forma władzy, a nad nimi panuje jeszcze inny mózg, któremu oni są poddani? Kim jest ten mózg ???

To, że ludzie ubrani w płaszcz władzy są bardziej bezwzględni to już wiemy, dużo ludzi również już wie, że dzisiejsze programy hipnotyzują ludzi … czyżby jednym z nich był program chemtrails?

-Ośmieszacze” krzyczą: -chemtrails to smugi zamrożonej pary … dajcie nam dowody, że w nich znajdują się trucizny ….. czy zdajecie sobie sprawę co mówicie ? Macie chore umysły!”

Lecz coraz więcej prostych ludzi widzi, że samoloty latają na różnych wysokościach, często znacznie niżej, w różnych warstwach temperatur … więc coś tu nie tak … ?

Są już i tacy odważni, jak emerytowany senator z Arizony, który pojechał do Waszyngtonu tylko po to, aby porozmawiać z ludźmi z Kapitolu o chemtrails i geoinżynierii. Mr. Karen Johnson odwiedził Biały Dom z udokumentowanymi materiałami i filmami na ten temat, które dzisiaj wszystkie są w dokumentach G. Edwarda Griffina, Micheala J. Murphego, Paula Wittenberga, ludzi, którzy mają sporą wiedzę na temat chemtrails.

E. Griffin jest pisarzem i producentem filmów dokumentalnych, jest dobrze znany w pokonywaniu trudnych i kontrowersyjnych tematów. Przedstawia je w sposób niezwykle wyraźny i łatwy do zrozumienia dla każdej grupy ludzi.

Dokumenty E. Griffina wyraźnie mówią: że jednym ze związków chemicznych występujących w chemtrails jest tlenek glinu (aluminium), który jest toksyczny dla wszystkich form życia. Te materiały przekazał również Senator K. Johnson w Białym Domu.

Między innymi powiedział: -zachorowalność na Alzheimera gwałtownie wzrosła od czasu rozpoczęcia opryskiwania nieba pod koniec lat 1990.”

G. Edward Griffin talks about new CHEMTRAIL film

Komu na tym zależy, aby tak nam przedstawić wiedzę na temat chemtrails? http://pl.wikipedia.org/wiki/Chemtrails

Słowo chemtrails powstało na świecie w związku z chemicznymi opryskami nieba jakie pojawiły się w ostatnich latach i uważane są za narzędzia geoinżynierii. Dzięki technologii jest wiele możliwości, aby kontrolować zachmurzenie i używa się tego w różnych celach. To trwa już od wielu lat na całym świecie. Od dawna znane jest już poprawianie pogody, np.: manipulacja opadami śniegu w Alpach, w sezonie narciarskim; podobnie w Australii od wielu lat jest stosowany program w celu zwiększenia opadów deszczu na terenach suchych, aby nawilżyć rośliny. Chociaż mówi się, że te programy są doskonale kontrolowane w celu zmniejszenia suszy, jednak na świecie dzieją się dziwne rzeczy, jak chociażby ostatnie powodzie na terenie Australii i w Brazylii.

Wiemy już, że chemtrails tworzy całe obłoki i warstwy dziwnych chmur, a te „nowe chmury” pokazują wyraźnie satelitarne mapy NASA (widać wyraźnie smugi i naturalne chmury).

Różne grupy ludzi ciągle zadają pytania: czym są smugi chemiczne, które potrafią także zatruć tysiące litrów wody i wielkie połacie gleby na całym świecie. Coraz to nowsze badania naukowe wskazują na dużą ilość metali ciężkich i nieznanych jeszcze materiałów biologicznych, zwykle są to niewiarygodne ilości glinu i baru, ale nie ograniczają się tylko do nich. Są również materiały biologiczne zarówno genetyczne i zmodyfikowane, np. takie jak te, które wywołują chorobę „morgellonów” i biologiczne środki opadające na ziemię, np.: chorobotwórcze grzyby, wirusy, bakterie.

Wilhelm Reich

Don Craft, działacz antychemtrails wykorzystał prace Wilhelma Reicha do budowy chembustera na podstawie górskich kryształów zmieniając DOR (destruktywna energia orgonu) na POR (pozytywna energia orgonu).

Energia orgonu – jest kosmiczną życiową energią, siłą znaną ludzkości od dawna zwłaszcza przez osoby żyjące blisko natury. Orgon został odkryty przez W. Reicha, który twierdził, że energia orgonu promieniuje ze wszystkich stron, z ożywionych i nieożywionych substancji. Może z łatwością, choć z różną prędkością przenikać wszystkie formy materii, potrafi przyciągać i pochłaniać lub odpychać się i odbijać. Orgon może być widoczny, odczuwalny, a nawet fotografowany. Jest rzeczywistą fizyczną energią, a nie hipotetyczną siłą.

Orgon jest bardzo silnie przyciągany przez żywe organizmy, materię ożywioną, wodę i samego siebie. Orgon był już znany w starożytnych Chinach i Indii jako energia życia płynąca przez ludzkie kanały energetyczne, zwane meridianami. Nasze zdrowie jest uwarunkowane przez swobodny i niczym niehamowany przepływ tej energii. Choroba występuje wtedy, gdy blokujemy swobodny przepływ energii witalnej. Tutaj odgrywają role różne czynniki, nawet blokowanie swoich prawdziwych emocji. W życiu bardzo ważne jest wyrażanie emocji, blokowanie może w konsekwencji doprowadzić do ciężkich chorób. Właśnie Reich zwrócił światu na to uwagę, że nieustanna kontrola własnych emocji jest przyczyną powstawania w ciele blokad, która tłumią energię życiową.

Taka sytuacja zmienia nasze DNA, a to jest potężnym krokiem do powstawania nieuleczalnych chorób, w tym raka, którego obecnie mamy coraz więcej we wszystkich jego postaciach. Jednym słowem choroby w naszym ciele powstają jakby z powodu złej wentylacji życiowych energii, to co płynie daje moce witalne i zdrowie, a to co zablokowane, zatrzymane w tej samej przestrzeni, naładowane jest zupełnie innym ładunkiem, energią o bardzo niskiej wibracji ze skutkiem toksycznym.

To wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z dwoma różnymi ładunkami tej samej energii: orgon pozytywny i orgon destruktywny. Orgon znajdujący się w atmosferze jest bardzo wrażliwy na pewnego rodzaju wpływy, zakłócenia, wstrząsy. Energia orgonu może być bardzo łatwo podrażniona lub pobudzona i w ten sposób szybko zmienia siłę witalną w środowisku na toksyny.

Są środowiska, gdzie negatywny orgon działa mocniej, np. światło fluorescencyjne, TV, komputery, kuchenki mikrofalowe, koce elektryczne, urządzenia rentgenowskie, radioaktywne detektory dymu, zegarki elektroniczne, telefony komórkowe i wiele innych urządzeń naszego codziennego użytku.

Nie muszę nikomu przypominać jak wygląda nasz dzisiejszy świat, a mając podobne urządzenia pod ręką nic dziwnego, że negatywny orgon przenika w nas coraz mocniej i przeładowuje nasze organizmy od środka. Szybko nas zakłóca i mamy już z grubsza wyjaśniony problem wielu chorób, jakie obecnie nas atakują na świecie.

Kryształy górskie, mają to do siebie, że potrafią przetransformować negatywną energię orgonu na pozytywną, toteż posłużyły do produkcji chambusterów. Kryształy mają różną moc w zależności od kryształu i jego wymiarów. Biały górski kryształ wzmacnia również energię innych kamieni szlachetnych, kiedy jest używany w połączeniu z nimi. Biały kryształ ma silne właściwości oczyszczające, wibruje z prędkością 4620 cykli na sekundę, a wibracja normalnego człowieka wynosi obecnie 200 do 400 cykli na sekundę. Są już ludzie, którzy podnieśli własne wibracje dużo wyżej, spowodowane to jest również naszym zmieniającym się polem magnetycznym Ziemi.

Do czego zmierzam pisząc o orgonie, kryształach, chembusterach, wibracjach ciała?

Wszystko w przyrodzie wibruje, również ludzkie ciało, od tych wibracji zależy praca naszego układu nerwowego, mięśniowo-szkieletowego, narządów równowagi. Wysokość wibracji różnie wpływa na pracę naszego całego organizmu, jeśli środowisko naturalne jest niezakłócone nasze ciała będą pracować prawidłowo. Przy drganiach o częstotliwości mniejszej niż 2 Hz, ciało człowieka zachowuje się jak jednolita masa. Wyższe wibracje 3-4 Hz pobudzają do drgań narządy wewnętrzne jamy brzusznej, 5-8 Hz występuje rezonans w klatce piersiowej. Narządy głowy zareagują na 20-30Hz, gałki oczne 60-90 Hz. To potwierdzają liczne eksperymenty na ludziach. Jeśli ciało nagle zostanie poddane większej wibracji niż 100 Hz może ulec uszkodzeniu. Największą wrażliwością na drgania charakteryzuje się układ nerwowy i układ krążenia. Jeśli nasze ciało jest narażone na niewłaściwą wibrację następują zaburzenia jego pracy, złe samopoczucie, zmęczenie, choroba.

Człowiek jako istota elektromagnetyczna odbiera różne impulsy magnetyczne i elektryczne co wpływa na naszą biologię, znaczy prawidłowo zachodzące procesy biologiczne w naszych wszystkich organach, a to zależy także od wszystkich wibracji jakie przenikają do ludzkiego ciała z zewnątrz, które wprowadzają w ruch nasze atomy. Wszystkie procesy życiowe opierają się na działalności pól elektromagnetycznych. Ciało reaguje na zewnętrzne wibracje za pomocą receptorów nerwowych i automatycznie zachodzą w nim reakcje, które powodują określony skutek w kategoriach mechaniczno- chemicznych.

Jak się ma wibracja ciała człowieka do chemtrails?

Chemitrals zmieniają nasze środowisko poprzez różne substancje chemiczne i biologiczne, które zaniżają wibracje, przez co blokowana jest energia życiowa i nasze ciało narażone jest na szkody, na utratę zdrowia. U osób silnych ten proces jest wolniejszy, jednak osoby słabsze szybko odczują zmęczenie, depresję, następnie może wystąpić ból. Zły przepływ energii powoduje, że ciało nie może być integralną całością. Zdrowe ciało posiada atomy naładowane dodatnią energią i ma większą siłę przyciągania siły życiowej. Pozytywna energia podnosi wibrację w komórkach, które wypełniają się światłem i są bardziej aktywne.

Człowiek słabszy posiada niższą wibrację komórkową, co powoduje mniejsze wchłanianie energii życiowej. Kiedy w naszym środowisku zakłócone są siły przyrody zmniejsza się siła życiowa; nasze powłoki energetyczne wiotczeją, opadają, a nawet stają się bezwładne i kiedy ten stan utrzymuje się dłużej doprowadza to do osłabienia układu odpornościowego. Wtedy w nasze ciało wnikają wirusy, bakterie i inne substancje chorobotwórcze i zaczynają się rozwijać. Obecnie w powietrzu czyha na nas liczne towarzystwo biologicznych mikrobów, w dodatku genetycznie modyfikowanych w laboratoriach.

Dlaczego obecnie modyfikuje się chmury,
kto to robi i w jakim celu?

Przyjrzyjmy się książeczce dla dzieci wydanej przez „The Center Painte Learning Academy”, gdzie pokazuje się dzieciom chemtrails jako samo zdrowie, ale robione przez człowieka jako próby zatrzymania wrogich promieni słonecznych. Dlaczego dorosłym wmawia się teorie spiskowe, a dzieci dostają inną wiedzę? Kto i dlaczego tak się nami bawi? Kto tak kształtuje umysły naszych dzieci?

Inni sugerują, że chemtrails są częścią systemu radarowego, który niby na pierwszy rzut oka brzmi nawet logicznie, gdyby nie cząstki aluminiowe i inne plewy, które spadają nam na ziemię i czynią wielkie spustoszenie w naszym życiu. Wiadomo, że tę technologię wykorzystywano do zacierania systemu radarowego wroga już w czasie II Wojny Światowej. Obecnie w połączeniu z falą elektromagnetyczną HAARP (ELF) tworzy system komunikacyjny, który potrafi działać w atmosferze mimo elektrycznego załamania.

Ludzie patrzą z coraz większym niepokojem na niebo i na ziemię, nie da się ukryć, że wokół nas dzieje się coś wrogiego … powodzie, trzęsienia ziemi, pożary … umiera przyroda: ptaki, ryby, i coraz bardziej chorują ludzie na dziwne choroby nikomu przedtem nie znane, np. morgellonów.

I jeszcze na tym nie koniec … w stanie Wisconsin prowadzone jest śledztwo przez lokalnych weterynarzy, których zaszokowala nagła śmierć 200 krów? Sprawdza się czy tych zwierząt nie zabiła epidemia wściekłych krów? Czy to jest pierwsza partia krów po serii padających ptaków, ryb? Na to pytanie nie mamy jeszcze odpowiedzi, wymaga to troszkę więcej czasu. Raport o padnięciu krów pochodzi z dnia 15 stycznia 2011 roku (LINK!).

Informacje o zjawisku martwych ptaków, ryb, zwierząt pojawiają się w Biblii i powiązane są z gniewem Bożym. I następna informacja u Nostradamusa, który pisał, że w końcowych czasach, kiedy osłabną bieguny magnetyczne Ziemi pojawią się martwe ptaki, ryby, kraby.

Niebo nad nami jest mocno pręgowane, nawet tam, gdzie nie przebiegają trasy samolotów. Obserwujemy jak samoloty na niebie robią różne wzorki, nagle zmieniają swój kierunek i latają w kratkę, zostawiając za sobą dziwne chmury, które na pewno nie są mgłą?

Ludzie chorują; najczęściej zgłaszają objawy podobne do grypy. A tutaj już nasze służby medyczne czekają na nas w pełni gotowe ze swoimi szczepionkami. Z góry już wiedzą, ilu ludzi zachoruje na świńską grypę, kiedy wybuchnie epidemia, etc. Oszustwa szczepionkowe jako narzędzie depopulacji ukazała światu znana dziennikarka śledcza Jane Burgermeister, za co dostała pozew do sądu (sprawa z sierpnia 2010). W Polsce na temat szczepionek na świńską grypę otwierał polakom oczy Piotr Bein z Kanady. Ale czy wszyscy wierzą ?… właśnie obserwuję kanadyjskie Newsy, gdzie pokazują ilu ludzi ustawia się w kolejce do szczepienia … podobno znowu świńska grypa … ??? Media nagłaśniają sprawę i biznes się kręci. Lecz wielu ludzi zapytanych czy się zaszczepią mówi otwarcie: NIE! Zrozumieli wiele po zeszłorocznej akcji. Rozmawiam z koleżankami, pielęgniarkami, które otwarcie mówią: „nie zaszczepię się i nie pozwolę zaszczepić swoich dzieci! Za dużo po tych nowych szczepionkach „różnych niespodzianek.”

Ludzie budzą się rano z suchością w gardle, tracą głos, wzrastają coraz mocniej reakcje alergiczne, choroby płuc, serca, krążenia, coraz więcej mamy chorych na raka i to wszystkich rodzajów.

Jakoś wokół nas milkną ptaki, brakuje owadów, w lesie robi się cicho…, a tam też giną całymi hektarami drzewa, marnieje cała przyroda. I wielu ludzi się zastanawia: do licha, co się dzieje?

Starsi ludzie znają prawdziwe kolory nieba, toteż nie kryją swojego zdziwienia z powodu smug, dziwnych chmur, a także z powodu kolorowych tęcz występujących obecnie na obłokach. Z reguły trasy chemtrails, te blisko miast są tworzone nocą.

ONZ zakazało stosowania działań mających na celu zmiany pogody wykorzystywanych do działań wojennych już w latach siedemdziesiątych. To daje nam światło na to, kiedy ta technologia była już opracowana? I co się stało, że ONZ nie reaguje w tym momencie?

Czy naprawdę obecnie przypadkowe są na świecie największe w historii burze, powodzie, czy dziwne zachowanie wody w morzu, jakie ma ostatnio miejsce w okolicy Nowej Zelandii?

Rosjanie głośno wypowiadają swoje zdanie na ten temat: „ostatnie pożary latem 2010 r. zostały spowodowane przez amerykańską modyfikację pogody.”

Badaczom chemtrails ogólnie wiadomo, że przed pożarami była wysoka aktywność oprysków nieba w Norwegii, Szwecji, Danii. Ostatniego lata nie obyło się również bez powodzi w Europie.

cdn…

16 Jan. 2011

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s