Chińczycy twierdzą,

że za kometą Elenin podążają jakieś obiekty . Cały internet aż huczy od kolejnych doniesień na temat komety Elenin, która zmierza w kierunku Ziemi. Jednak zamieszanie nie dotyczy samej komety a raczej tego co rzekomo znajduje się za nią.

Sergio Toscano, dyrektor placówki astronomicznej, w oparciu o raporty publikowane, przez chińską agencję kosmiczną, uznał że za kometą znajdują się statki obcych.

”Za kometą , odkrytą w grudniu 2010, Chińczycy dostrzegli coś co nazwali klastrem, a co oznacza, że jest tam jakby „gromada kulista” lub być może właśnie jakieś obce statki kosmiczne” powiedział Toscano

Według raportu cytowanego przez naukowca, ciała niebieskie odkryto w warkoczu komety zaraz po tajemniczych sygnałach, które pochodziły z tej nieznanej formacji. Według słów Toscano, Chińczycy twierdzą, że obiekty były usytuowane w tym samym miejscu przez dziewięćdziesiąt dni, „zanim zaczęły wyglądać jak obiekt lecący z innej cywilizacji „, powiedział argentyński naukowiec.

Według Daily Chronicle, zjawisko to potwierdzone zostało przez Rosie Redfiel, nowego dyrektora programu Astrobiologii NASA.

„Ale kiedy NASA zaczęła wykonywać obliczenia i prognozy orbity komety, zorientowali się, że coś jest nie tak i pierwszą rzeczą, jaką zrobili było usunięcie strony www, która dostarczyła informacji na ten temat”, powiedział Toscano.

Komentarz: Do tej teorii należy pochodzić z dużą dozą ostrożności. Nie jest to pierwsza informacja sugerująca, że kometa jest w jakiś sposób sterowana. Wcześniej były już takie doniesienia pochodzące z kręgów rosyjskich. Tak czy inaczej wiadomość pobudza wyobraźnię.

Źródło:
http://macedoniaonline.eu/content/view/18123/56/

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s