Przetasowania w FED (Rezerwa Federalna USA)

http://www.bloomberg.com/news/2011-08-08/fed-s-d-nathan-sheets-resigns-as-bernanke-s-chief-international-adviser.html
Nie wiadomo czy jest to dobry znak, czy zły. Nathan Sheets, główny doradca d.s. ekonomii międzynarodowej zrezygnował po prawie 4 latach pracy na tym stanowisku. Przygotowywał raporty dla szefa FED, Bena Bernanke. Reprezentował też FED za granicą. Nie podano przyczyn rezygnacji Sheetsa. Rezygnacja odbywa się w krytycznym momencie – gdy europejskie rządy zmagają się z problemem długów państw członkowskich. Jutro w Waszyngtonie ma też się odbyć spotkanie Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (Federal Open Market Committee) – chodzi o sprawę obniżenia wiarygodności USA przez S&P. Sheets jest trzecim z kolei głównym doradcą, który zrezygnował ze swojej pozycji w FED w ciągu ostatnich 13 miesięcy – po Brianie Madiganie i Davidzie Stocktonie.

Jak wiadomo, FED jest kryminalną instytucją, która w 1913 roku bezprawnie przejęła prawo do drukowania pieniędzy. Pieniądze wg. Konstytucji USA może drukować tylko Kongres, poprzez swoich agentów w 1913 roku, podczas gdy większość kongresmanów wyjechała na święta, przegłosowano nielegalny tzw. Federal Reserve Act. Podejrzewa się, że FED jest jednym z filarów tzw. „rządu światowego” i jest odpowiedzialny za wszelkie kryzysy, łącznie z Wielką Depresją oraz obecnym załamaniem się rynku. Być może rezygnacja doradców jest dobrym znakiem, że zbliża się koniec tej gangsterskiej instytucji.

Henry Makov o Smoleńsku – Putin jest agentem Illuminati

http://www.henrymakow.com/polish_coup_detat.html

W swoim ostatnim artykule „Polish Crash Cover-Up Continues” (Ciąg dalszy konspiracji odnośnie polskiej katastrofy) dr Henry Makov* pisze, że eliminacja polskiej elity nacjonalistycznej musiała odbyć się w kolaboracji z Putinem. Wg. Makova samolot z Prezydentem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu pasażerami został skierowany na inne lotnisko, gdzie ich zlikwidowano. Identyczny samolot wylądował w Smoleńsku, gdzie zastrzelono pilotów. Na taśmie słychać słowa zabójcy „zmiana planów”. W samolocie nie było pasażerów, na miejsce wypadku nie wysłano nawet ambulansów.
Smoleńsk był kulminacją tego co się stało w Katyniu – eliminacją elit, które przeszkadzały w implementacji w Polsce New World Order. Klika gangsterów w Rosji należy wg. Makova do NWO, sterowanego przez Illuminati. Raport ujawniony przez „kolaboranta” Tuska ujawnia jak silna jest kontrola Illuminati w Polsce. „Kozły ofiarne” (wg. Makova) – Minister Obrony oraz grupa generałów została zmuszona do rezygnacji. Jest to możliwe dzięki ścisłej kontroli mediów przez Illuminati. Np. londyński Guardian przedstawia polskich patriotów jako krnąbrną mniejszość (http://www.guardian.co.uk/commentisfree/2011/aug/02/poland-smolensk-air-disaster) , choć tylko 8% społeczeństwa wierzy w to, że w Smoleńsku doszło do wypadku.
W międzyczasie dziennikarze, którzy piszą prawdę o Smoleńsku lądują w więzieniu – Makov podaje przykład Rafała Gawrońskiego, który był w więzieniu przez 45 dni nie wiadomo za co – aresztowany pod Pałacem Prezydenckim (informowaliśmy o tym głośno na tym blogu – widać, że informacje rozprzestrzeniają się nie tylko w polskojęzycznych mediach alternatywnych!)
Makov konkluduje w sposób pesymistyczny:
NWO już jest od jakiegoś czasu. Prawda o narodzie polskim, że składa się patriotów i kolaborantów dotyczy obecnie każdego kraju. Tyrania nie byłaby bowiem możliwa bez kolaboracji „liderów” w biznesie, rządzie, edukacji czy w mediach. W Polsce są oni zdolni do zdrady prawdy o Smoleńsku, są oni zdolni do zdrady swojego kraju, religii i cywilizacji. Dostaną oni za to swoją „nagrodę”, która ich niemile zaskoczy.

*dr Henry Makov jest szwajcarskim Żydem mieszkającym w Kanadzie. Od lat publikuje niewygodne fakty na temat spisku przejęcia kontroli nad światem przez wąską grupę rasistowskich Żydów, tzw. Illuminati.

zob. też: How Russians Staged Polish „Regime Change”

Anglia płonie

Tottenham, zdjęcia: http://cryptome.org/info/totten-protest/totten-protest.htm
wideo: http://www.youtube.com/watch?v=GV9UumFFUvM
wideo: http://www.youtube.com/watch?v=SgLJIyAlXsw

Kazanie Ks. Piotra Natanka 6 lipca 2011 roku
Z komentarza u „Maruchy”: Wczoraj Polska była w Grzechyni! Polska prawdziwa, katolicka. 6 godzinne nabożeństwo w skwarze upału, na kolanach… Liczba pielgrzymów po dwakroć przewyższyła oczekiwania ks. Piotra Natanka. Przyjechali nie tylko z całej Polski ale i z Niemiec, Austrii i Francji.

Gloria TV: http://pl.gloria.tv/?media=173241
Christus Vincit TV: http://www.piotrnatanek.pl/christus-vincit-tv

Ważne linki dotyczące giełd

Indeksy WIG
Główne indeksy giełdowe
Dow Jones
INO Markets
GOLDPRICE: bieżące ceny złota
SILVERPRICE: bieżące ceny srebra
Giełda we Frankfurcie

Po krwawym poniedziałku, australijska giełda wraca do normy
Giełda australijska w całości odrobiła dzisiaj straty w wysokości 55 miliardów dolarów po wczorajszym kryzysie. Było to zaskoczenie dla obserwatorów, gdyż azjatyckie giełdy w Tokio i Hong-Kongu radziły sobie raczej kiepsko. Procentowo, jest to największe odwrócenie sytuacji w historii australijskiej giełdy. Jest to być może reakcja na pozytywne dane dotyczące chińskiej ekonomii – inflacja rynku nie-żywnościowego spadła w tym kraju, w stosunku do ubiegłego miesiąca.

Rebound lifts stocks 1.2pc as Tokyo, Hong Kong fall
http://www.asx.com.au/
ZA ; http://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/09/wydarzenia-i-komentarze-9-sierpnia-2011r/

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s