POLSKA UPADNIE w listopadzie

Nadchodzą chwile grozy. Szatan rośnie w siłę i atakuje coraz mocniej. Egzorcyści są przerażeni. W ciągu kilku zaledwie lat w Warszawie i okolicach podwoiła się liczba opętanych przez złe moce. Podobnie jest w innych miastach. – Coraz więcej osób prosi o pomoc, bo zagrożenie złem jest związane z grzechem – alarmuje ks. Aleksander Posacki, egzorcysta i demonolog ze Stowarzyszenia ds. Posługi Uwalniania
Ksiądz Posacki nie ma wątpliwości. – Najbardziej zagrożeni są młodzi ludzie uzależnieni od okultystycznych praktyk, czyli wróżbiarstwa, jasnowidztwa czy wywoływania duchów – wylicza. – Szatanowi sprzyja też korzystanie z horoskopów, odwoływanie się do szatana, odprawianie czarnych mszy i przyjmowanie narkotyków.

Szatan stał się ostatnio bardzo silny. Puka do naszych domów, a my otwieramy mu drzwi.

– Wielu ludzi szuka pomocy nie w Bogu i rozsądku, ale u czarodziejek – irytuje się ks. Posacki. – W telewizji przez wiele godzin dziennie wróżbitki i wróże piorą mózgi swoim widzom, wciągając ich w mroczną przestrzeń grzechu i niewiary – dodaje.

Nic dziwnego, że jesteśmy osłabieni i podatni na zło. A najsłabsi są mieszkańcy dużych miast. Szczególnie zaś – stolicy. – Nad Warszawą „diabeł krąży jak lew ryczący, patrząc kogo by pożreć” – przywołuje słowa św. Piotra egzorcysta.

Potwierdzają to dane zbierane przez księdza Posackiego. W ubiegłym roku w Warszawie i okolicach zanotowano 90 przypadków opętania. To prawie dwa razy więcej niż 7 lat temu.

Krzysztof Jackowski (48 l.) miał straszną wizję. Zobaczył, jak nasz kraj pogrąża się w wielkiej biedzie i chaosie, a w końcu upada. Dodatkowo zimą pogoda oszaleje, a Europą wstrząśnie zamach terrorystyczny.

Krzysztof Jackowski
Zobacz też
Minister Rostowski straszy WOJNĄ W EUROPIEMinister Rostowski straszy WOJNĄ W EUROPIE
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/minister-rostowski-straszy-wojna-w-europie_205290.html

Kraj sypie się w posadach

Upadek gospodarczy naszego kraju odczujemy w bardzo niedalekiej przyszłości. – Czuję to… najgorszy czas nadejdzie w drugiej połowie października i w listopadzie – mówi Krzysztof Jackowski. – Na taki krach nie jesteśmy przygotowani. Uważam, że nie da się tego zatrzymać. Rząd tak naprawdę nie ma wpływu na sytuację gospodarczą kraju – dodaje. Głęboki kryzys najbardziej odczują szarzy, biedni ludzie i drobni przedsiębiorcy. Ceny wprost oszaleją jak jeszcze nigdy dotąd. – Jesteśmy u progu wielkiego kryzysu i to nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Uważam, że w jakiś czas po tym jesiennym kryzysie nasz kraj zbankrutuje tak jak Grecja. Nie stanie się to jutro ani pojutrze, ale czuję, że to nieuchronne – uszczegóławia swoją czarną wizję.

Rozpad UE jest pewny

– Jestem przekonany, że UE się rozpadnie i mam przeczucie, że rozpad ten będzie nagły – wieszczy Jackowski. – Przywódcy bogatszych państw Unii poczynili już potajemne ustalenia. Chcą wycofać się z wielu spraw, wykolegować biedniejsze kraje, w tym Polskę, i przestać je wspierać – podaje szczegóły.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie_205653.html

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z Polski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „POLSKA UPADNIE w listopadzie

  1. Emil pisze:

    W ostatnim wywiadzie dla telewizji CNN noblista Paul Krugman powiedział:

    „Jeśli odkrylibyśmy, że kosmici planują na nas atak i musimy powziąć ogromne starania, aby odeprzeć kosmiczne niebezpieczeństwo, inflacja i deficyt byłyby sprawami drugorzędnymi. Potrwałoby to 18 miesięcy, a potem ogłosiłoby się: Nie mieliśmy jednak racji, była to pomyłka i obcy do nas nie lecą. W jednym z odcinków Strefy mroku naukowcy zrobili podobnie, aby ustanowić pokój na świecie. Tym razem tego nie potrzebujemy, ale za pomocą takiego scenariusza sprowokowalibyśmy pewien bodziec dla gospodarki.”

    Inaczej mówiąc, zdaniem Krugmana należy pobudzać gospodarkę nie ważne jakimi metodami. Każda stymulacja rządowa doprowadzi do końca kryzysu, nawet taka, która jest całkowicie niepotrzebna dla społeczeństwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s