Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Deklaracja ekskomuniki papieży Benedykta XVI i Jana Pawła II

Redakcja SS, w związku z prowadzoną przez siebie działalnością informacyjną dotyczącą szeroko pojętych działań pewnych mrocznych sił dążących do zniewolenia ludzkości w jednym totalitarnym państwie światowym, nie unika ani nie milczy w kwestii tworzenia Jednej Światowej Religii, jako instrumentu do duchowego rozbrojenia i zniewolenia ludzi.

W przypadku naszego kręgu cywilizacyjnego mającego najgłębsze korzenie w chrześcijaństwie, będziemy także informować naszych czytelników o podstępnych działaniach tajnych stowarzyszeń w przejęciu Kościoła Katolickiego i Cerkwi Prawosławnej (oczywiście w dużo mniejszym stopniu). Materiały zamieszczane z tej dziedziny przez SS mają zadanie informacyjne, tylko i wyłącznie, chociaż mogą być dla większości szokujące.

Będziemy dążyć do przełamania zmowy milczenia i ujawniania faktów, które poza granicami naszego kraju są dość powszechnie znane. Dotyczy to także fałszywego „kościoła katolickiego”, który jest w rzeczywistości judeo-masońsko-chrześcijańską sektą nie mającą nic wspólnego z prawdziwym Kościołem Katolickim, który trwa jeszcze w formie katakumbowej w byłych krajach katolickich. Przyczynkiem do tej sytuacji jest poniższy materiał.

Zainteresowani tym problemem powinni zapoznać się z poniższym materiałem pod linkami

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_i.htm

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_ii.htm

http://www.ultramontes.pl/zbojecki_kosciol_iii.htm

********************************

Źródło: http://uogcc.org.ua/en/video/index.php/article/.4554/

Data publikacji:1.05.2011

Tłum. GREGORIUS

Deklaracja ekskomuniki papieży Benedykta XVI i Jana Pawła II

Tłumaczenie treści wystąpienia patriarchy Eliasza z Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu we Lwowie.

Deklaracja ekskomuniki na papieży Benedykta XVI i Jana Pawła II przez Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat. Autorytetem Apostolskiego i Prorockiego Urzędu w imieniu Pana Naszego Jezusa Chrystusa zobowiązuje wszystkich katolików w sumieniu i promulguje, że beatyfikacja zmarłego papieża Jana Pawła II jest nieważna. Zmarły papież Jan Paweł II, zgodnie z Listem do Galatów (Rozdział 1: 8-9) ekskomunikował sam siebie z Kościoła Chrystusowego. Przyczyną były jego apostackie działania w Asyżu, którymi otworzył Kościół na ducha Antychrysta. Papież Benedykt XVI przez beatyfikację ducha Asyżu podobnie sam siebie ekskomunikował z Kościoła Chrystusa. W konsekwencji papieskiej apostazji z dniem 1 maja 2011 roku Kościół znajduje się w stanie „sedes vacantis”.

Każdy ksiądz jest teraz zobowiązany odciąć się od ducha Asyżu w obliczu wiernych. Nie wolno mu dłużej wspominać imienia apostaty Benedykta XVI albo apostackiego biskupa w liturgii. Jeśli pozostanie on zjednoczony z duchem apostazji to wtedy jako apostata sprawuje liturgię nieważnie. Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat jest teraz upełnomocniony przez Boga do obrony prawowiernej nauki Kościoła Katolickiego włącznie z Kościołem Łacińskim aż do czasu kiedy będzie wybrana prawowierna katolicka hierarchia i prawowierny następca na Tronie Papieskim i dopiero wtedy Bizantyjsko-Katolicki Patriarchat zostanie zwolniony przez Boga z nadanych mu obowiązków.

Chrystus zmartwychwstał, zaprawdę zmartwychwstał.

+Eliasz

Patriarcha

+Metody OSBMr +Tymoteusz OSBMr

Sekretarze Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

Lwów – Ukraina, 01 maja 2011 roku

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ze Swiata. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s