Benjamin Fulford: Upadek kabały, „Fukushima nie jest problemem”

ttps://www.youtube.com/watch?v=HR2uuq7P0VI

Morris, jeden z najbardziej rzetelnych i krytycznych wobec światowego syjonizmu dziennikazy niezależnych publikujących na YouTube pod pseudonimem 108Morris108, zamieścił wczoraj fragment rozmowy z Benjaminem Fulfordem.

Morris: Ostatnio ukazało się kilka alarmujących tytułów prasowych jak, że „ambasador powiedział, że to będzie koniec ludzkości gy budynek 4 w Fukushimie się zawali”, że się ledwo trzyma, a tam są trzęsienia ziemi… Czy można to brać na poważnie?

Fulford: Sądzę, że jest to gigantyczna operacja psy-op. Mieszkam 200 km od Fukushimy, osobiście mierzyłem trzema różnymi miernikami Geigera-Mullera w różnych miejscach i wszędzie był naturalny poziom tła, wliczając to miejsca w pobliżu Fukushimy. Ale mam także bezpośrednie dowody w postaci oświadczeń osób twierdzących, że użyto bomb jądrowych na dnie morza do wytworzenia tsunami. Mamy do czynienia z promieniowaniem z broni jądrowych tam użytymi. Ocean bardzo dobrze sobie radzi z czyszczeniem z promieniowania. Mieszkam tu i się niczego nie obawiam.

Morris: Poprzednio mówiłeś o możliwości użycia HAARP jako inicjatora?

Fulford: Odnośnie działania HAARP jest wiele dowodów. Powinno się sięgnąć do New York Timesa z 18-20 czerwca 1975 czy 1976 roku, gdzie była mowa o porozumieniu międzynarodowym pomiędzy ZSRR i USA o nie używaniu broni do modyfikacji pogody w celu ataku militarnego. Jest to dobry punkt wyjścia dla sceptycznego badacza.
Jednakże, słyszałem, że trzęsienia ziemi w Japonii i Haiti nie były wywołane HAARP-em, ale raczej wyspecjalizowanymi bombami jądrowymi podłożonymi na dnie morza, które wywołały wielkie impulsy elektromagnetyczne o podobnej długości fali jak maszyny HAARP-a. Dzięki temu skoncentrowano się na mniejszym obszarze. Oficjalnie mówiło się o tym, że trzęsienie miało siłę 9,0, ale dlaczego fale nie uderzyły w Hawaje, ani nigdzie indziej, poza pewnymi obszarami japońskiego wybrzeża? To nie ma sensu, jeśli się nie założy, że to był atak za pomocą specjalnej broni.

Morris: Wrócę do pierwszego pytania. Wciąż są obawy, że jeśli budynek 4 się zawali, to może dojść do katastrofy na poziomie końca ludzkości?

Fulford: To jest tylko koniec kabały kontrolerów. Panikują i straszą. Ludzkość się nie zakończy z tego powodu. Pamiętajmy co się mówiło po wycieku ropy w Zatoce Meksykańskiej spowodowanej przez BP. Ale jakoś wciąż tu jesteśmy. Czy mam rację?

Morris: Masz całkowitą rację. A więc kabała obawia się kolapsu.

Fulford: Oczywiście. Już 140 krajów prowadzi już międzynarodowy bojkot przeciwko nim. Ponieważ mieszkasz w jednym z krajów, które są bojkotowane, to twoje media nie informują cię o tym. Najprościej sprawdzić tzw. „Szczyt BRICS” (porozumienie Brazylii, Rosji, Indii, Chin i Płd. Afryki, przyp. admin). Media w Indiach, Brazylii czy innych krajach z tej grupy, podają, że już 140 krajów nie chce robic żadnych biznesów z krajami tej kabały, że jest to banda złodziei i morderców, że jedyne co potrafią to kraść zasoby naturalne i wszczynać wojny, że mają już tego dość i że ta planeta jest za mała na to by tolerować takich ludzi.

Morris: Dziękuję, wspaniałe słowa. Chciałbym cię zapytać, czy wiesz coś o tym rosyjskim satelicie, który spadł zaraz po starcie. Jego trajektoria miała przebiegać nad Alaską, tak więc podejrzewano, że użyto HAARP-a.

Fulford: Nie wiem nic na ten temat, jednak mam informacje z pierwszej ręki od japońskich sziegów, którzy w tym czasie tam byli o koreańskim satelicie, którego się nie udało wystrzelić. Na 100 rocznicę urodzin Kim Il Sunga zaproszono wielu gości zza granicy, w tym zachodnią prasę. Pokazano im rakietę, potem zaproszono ich na wycieczkę po mieście. W czasie wystrzeliwania nie było więc tam zachodnich gości, a całe miejsce było pokryte mgłą. Dlatego też nie ma żadnych zdjęć z tego wydarzenia, nawet z satelity. Można więc przypuszczać, że to wszystko było jednym wielkim pijarem (…) Co chcę powiedzieć, to że obecnie dzieje się wiele takich dziwnych rzeczy, które sobie nawzajem zaprzeczają, zapowiada się pewne rzeczy, które się nie wydarzają.
Niedawno podczas konferencji prasowej w Tokio rozmawiałem na ten temat ze swoim kuzynem, gdzie byli ci tzw. „opozycjoniści syryjscy”, którzy twierdzili, że walczą z Assadem, dlatego że wspiera Al-Kaidę. Ale przecież w Libii Al-Kaida walczyła ramię w ramię z wojskami zagranicznymi – Francuzami i innymi. Tak więc oni sobie nawzajem zaprzeczają.
Np. walczyli z nazizmem w Polsce, podczas gdy naziści we Włoszech byli ich sprzymierzeńcami. Ludzie są tak wyprani i ogłupieni, że nie zauważają nawet sprzeczności w ich własnej propagandzie.

Morris: To wszystko jest jednym wielkim oszustwem, choć zaskoczony jestem, że podobne sztuczki jak w USA są robione przez Płn. Koreę.

Fulford: Sytuacja w Azji jest skomplikowana, można jednak generalnie powiedzieć, że mamy do czynienia z rywalizacją pomiędzy dwiema wielkimi chińskimi dynastiami – północą i południową. Ale się to rozgrywa kulturalnie (…)
Wiele rzeczy się niedługo wydarzy, teraz należy się przyglądać kolapsowi starych struktur. Wielką sprawą w nadchodzacym tygodniu będzie upadek JP Morgan, następne rzeczy przyjdą już niedługo. Mamy do czynienia z upadkiem sił, które w sposób nielegalny przejęły kontrolę nad Zachodem.
Sanepid w sposób kryminany okłamuje ludzi odnośnie szczepień*

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)

Tym razem mam bardziej optymistyczne wiadomości. Z różnych stron Polski docierają do mnie informacje od rodziców, że lekarze stają się coraz bardziej liberalni wobec szczepień dzieci. Coraz rzadziej naciskają rodziców, a często wręcz odradzają zbędne i toksyczne (obowiązkowe) szczepionki oraz doradzają opóźnianie szczepień.

To dowodzi, że szczepienia w Polsce są już de facto dobrowolne, a określenie „obowiązkowe” w ustawie znaczy, że państwo ma obowiązek pokryć koszty pewnych szczepień, jeśli rodzic chce je podać swemu dziecku. Wszystkie „kary” nakładane przez Sanepid na nieszczepiących rodziców są nielegalne i niezgodne z Konstytucją. Widziałam powiadomienie o takiej karze wysłane niedawno do rodziców na formularzu z lat 1960 – a więc z okresu głębokiego PRL. Z całą pewnością takie formularze są nieaktualne, a zachowanie Sanepidu nielegalne i powinno być karane. Widać niektóre oddziały Sanepidu w ten sposób sobie „dorabiają”.

Prawda o szczepieniach staje się coraz bardziej powszechna. W USA pewien pediatra napisał do CDC (organizacja rządowa, która ustala kalendarz szczepień) list z zapytaniem, dlaczego szczepi się noworodki, skoro żołtaczka B niezwykle rzadko zdarza się u niemowląt? I dlaczego nie testuje się ciężarnych kobiet na obecność wirusa i nie szczepi tylko noworodków matek zakażonych? Urzędnik CDC odpisał, że te szczepienia są naprawdę niepotrzebne, ale masowo szczepi się noworodki po to, żeby wciągnąć młode matki w kierat nieustannych szczepień, aby na każde wezwanie reagowały jak psy Pawłowa i stawiały się do szczepień bez kwestionowania ich bezpieczeństwa i zasadności. To pokazuje jakie komercyjne i machiaweliczne mechanizmy stoją za polityką masowych szczepień.1

*Tytuł admin. monitor-polski.pl
Giełda amerykańska i niemiecka łaczą się!

New York Stock Exchange and German Rival Merge
New York and German Exchanges to Merge in $10 Billion Deal

W ubiegły wtorek giełda NYSE Euronext oraz Deutsche Börse oświadczyły, że będą się łączyć. Powstanie dzięki temu giełda największa na świecie. Potencjalnie może to prowadzić do kolejnych wielkich baniek inwestycyjnych. Tak naprawdę nie jest to nawet połączenie, ale przejęcie amerykańskiego NYSE przez niemiecką Bursę – z 17 miejsc w zarządzie 10 będzie w rękach Niemców. Wartość umowy wyosi 10 miliardów dolarów, co jest mniej więcej tyle co 1/5 wartości Facebooka. Nazwa nowej giełdy nie została jeszcze oficjalnei podana.

Reklamy

Informacje o radiopomostphoenix

www.radiopomost.com
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ciekawostki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Benjamin Fulford: Upadek kabały, „Fukushima nie jest problemem”

  1. Emil pisze:

    Znakomity tekst trafia w sedno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s